Schließen

Twarda walizka ok. 29 l, czerwona

279,99
 • W magazynie
Termin dostawy
pt., 2020-06-05 - wt., 2020-06-09
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Dostawa do sklepu: bezpłatnie dzięki Click & Collect
 • Z wytrzymałego tworzywa sztucznego: wyjątkowo solidna
 • Łatwe manewrowanie: z 4 kółkami obrotowymi o 360°
 • Zintegrowany zamek z atestem TSA
 • Teleskopowa rączka z blokadą

Twarda walizka ok. 29 l, czerwona

Numer zamówienia 113828
Dobra walizka ma duży wkład w spokojną podróż. Ta twarda walizka to wyjątkowo trwały i wytrzymały egzemplarz, o który po nadaniu bagażu nie trzeba się martwić - dzięki kompaktowym wymiarom można używać jej w większości linii lotniczych jako bagaż podręczny.

Łatwe użytkowanie
Walizka ma w środku spinające paski mocujące, ściankę działową zapinaną na zamek błyskawiczny oraz kieszeń z tkaniny dystansowej zapinanej na zamek błyskawiczny, które pomogają w uporządkowaniu i zabezpieczeniu jej zawartości. Zintegrowany zamek z atestem TSA zapewnia bezpieczeństwo i spełnia międzynarodowe standardy bezpieczeństwa. Walizka ma cztery kółka obracające się o 360° oraz teleskopową rączkę z blokadą, dzięki czemu jest łatwa w manewrowaniu. Uchwyt na spodzie i u góry ułatwia jej użytkowanie.

Informacje o bagażu podręcznym
Dopuszczalne wymiary bagażu podręcznego obowiązujące w poszczególnych liniach lotniczych mogą się od siebie różnić. Wymiary małej walizki odpowiadają wymiarom obowiązującym w większości linii. Jeśli nie chcesz rozpocząć swojej podróży od niemiłej niespodzianki przy odprawie, koniecznie dowiedz się wcześniej o dopuszczalnych wymiarach bagażu podręcznego.

Kolor

Czerwona

Materiał

Materiał zewnętrzny: 100% kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy
Wyściółka i siateczka: 100% poliester
Kółka i uchwyty: tworzywo sztuczne
Rączka: aluminium

Wymiary

Szer. x wys. x gł.: na zewnątrz: ok. 38 x 54,5 x 22 cm
Szer. x wys. x gł.: wewnątrz ok. 34 x 48,5 x 21 cm

Waga

Ok. 2,8 kg

Pojemność

Ok. 29 l
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Numer zamówienia:

113828

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Adres za granicą
 • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).