Schließen

Tropikalne klimaty w mieszkaniu

Dom w wakacyjnym nastroju

Poznaj nasze bestsellery

Wygoda i komfort - to takie proste!

Pomysły na aranżację salonu

 

Błogie kołysanie

Kołyszący relaks na co dzień. Wystarczy raz zamocować do sufitu, by w cudownie wygodnym fotelu wiszącym cieszyć się delikatnym kołysaniem.
Rozgość się
  
  
     
  
  
  
  

Serdecznie witamy!

Meble w stylu rustykalnym do przedpokoju

Piękny, cudowny sen

Meble i tekstylia do sypialni

  

Len to komfort!

Przyjazny dla środowiska len to włókno czysto roślinne wytwarzane z rośliny o tej samej nazwie. Len jest z natury bardzo wytrzymały, oddychający, nie pozostawia kłaczków i zapewnia efekt chłodzenia. Lniane tkaniny nadają się dla alergików.

Czy wiesz, że nasze tkaniny wykonane są ze 100% lnu lub mieszanki lnu i bawełny pochodzącej z kontrolowanych, ekologicznych upraw.
   
 
 
    

Spokojny sen w podróży

Śpiwory powoli odchodzą w zapomnienie. Z tym stylowym zestawem pościeli nie zabraknie nam w podróży ani poduszki, ani kołdry. Praktyczne rozwiązanie - dzięki kompaktowemu pokrowcu do przechowywania nic się w podróży nie zabrudzi.
 
           

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

Wszyscy razem ponosimy odpowiedzialność za dzisiejszy i jutrzejszy świat. Dlatego w Tchibo od ponad 14 lat dbamy o to, aby nasze produkty były wykonywane w sposób, który jest fair - z szacunku dla przyrody i ludzi, z którymi pracujemy. Na wielu obszarach odnieśliśmy już sukces. Jesteśmy z tego dumni. Jednocześnie wiemy, że przed nami jeszcze długa droga i wiele przeszkód, które uda nam się pokonać tylko wspólnie, a nie w pojedynkę. Razem z ludźmi, którzy wytwarzają nasze produkty, i razem z Państwem - naszymi klientami odkrywającymi świat Tchibo. Dowiedz się więcej na stronie: https://www.tchibo.pl/zrownowazony-rozwoj-w-tchibo-c400107040.html.
Nasza odzież certyfikowana zgodnie z Global Organic Textile Standard (GOTS) sprawia potrójną przyjemność. Korzyści z kontrolowanego biologicznego sposobu uprawy i spełniania wymogów środowiskowych i społecznych w całym łańcuchu produkcyjnym odnoszą wszyscy: środowisko, ludzie biorący udział w łańcuchu dostaw i Ty.

JAKOŚĆ GOTS
W tym tygodniu oferujemy wybrane produkty z certyfikatem GOTS. Zawierają 70% / co najmniej 70% bawełny z kontrolowanych upraw biologicznych i są produkowane zgodnie z Global Organic Textile Standard (GOTS). Zarówno podczas upraw jak i obróbki rezygnujemy z użycia niebezpiecznych chemikaliów i krytycznych dodatków.
Lasów nie da się zastąpić. Mają wpływ na klimat i tworzą ochronną przestrzeń dla zwierząt i ludzi. By je zachować, nasze produkty z drewna z certyfikatem FSC® są DOBRZE ZROBIONE.

Surowe wytyczne rady FSC® (Forest Stewardship Council®) gwarantują odpowiedzialną gospodarkę leśną – od drzewa do gotowego produktu.Możesz być pewien, że w ten sposób chroniona jest biologiczna różnorodność lasów. Ochroną objęte są również prawa i bezpieczne warunki pracy robotników leśnych. Tak właśnie wygląda zrównoważony rozwój.