Torba termoizolacyjna

89,99
  • Produkt tymczasowo niedostępny
  • Optymalny efekt chłodzenia dzięki folii izolacyjnej – pasuje np. na 6 butelek, każda o pojemności 0,5 l
  • Materiał zewnętrzny wykonany z wytrzymałego materiału Wash Paper (washpapy)
  • Odpinany, regulowane pasek na ramię
  • Dodatkowa, otwarta kieszeń z tyłu
  • Utrzymuje temperaturę bez wkładów chłodzących do 4 godzin

Torba termoizolacyjna

Numer zamówienia 127736
Schłodzone napoje - kto latem o nich nie marzy... W torbie z folią izolacyjną zadbamy o to, by 6 butelek o pojemności do 0,5 l każda pozostały cudownie chłodne. Ważna cecha: bez wkładów chłodzących torba utrzymuje temperaturę zimnych napojów do 4 godzin. Ponadto ma wzmocnione dno, które sprawia, że nawet z pełną zawartością nie traci stabilności. Dodatkowa, otwarta kieszeń z tyłu torby przyda się np. na otwieracz do butelek lub inne akcesoria. Odpinany, regulowany pasek na ramię zapewnia wygodny transport. Torba przekonuje również swoją estetyką: wykonana jest z wytrzymałego materiału Washed Paper (washpapy), która z biegiem czasu uzyskuje charakterystyczny efekt znoszenia. Dzięki temu każdy egzemplarz wyróżnia się indywidualnym wyglądem.

Kolor

Jasnobrązowa

Materiał

Materiał zewnętrzny: papier z certyfikatem FSC®
Wyściółka: polietylen i politereftalan etylenu
Pasek na ramię: 100% poliester

Wymiary

Szer. x wys. x gł.: ok. 23 x 23,5 x 14,5 cm
Długość paska na ramię: ok. 140 cm, szerokość ok. 2,5 cm

Obciążalność

Ok. 12 kg

Pojemność

Pasuje na 6 butelek, każda o pojemności do 0,5 l

Wskazówki dotyczące użytkowania

- Torbę po rozpakowaniu należy wywietrzyć. W razie zabrudzenia wnętrze torby można wyczyścić ciepłą wodą z dodatkiem płynu do naczyń. Nie używać środków szorujących, ani nie zanurzać torby w wodzie!
- W razie nieużywania torbę należy przechowywać otwartą. Torba jest bardzo szczelna, dlatego w przeciwnym razie mogłoby dojść do tworzenia się pleśni.
- Produkty spożywcze należy przechowywać w torbie wyłącznie w opakowaniu.
Nasze pomysły z papieru z certyfikatem FSC® są DOBRZE ZROBIONE, ponieważ do produkcji papieru stosuje się celulozę z wzorowo zarządzanych lasów.

SPOJRZENIE W PRZYSZŁ‎OŚĆ
Surowe wytyczne rady FSC® (Forest Stewardship Council®) gwarantują odpowiedzialną gospodarkę leśną – od drzewa do gotowego produktu.
Każdy wybór papieru z certyfikatem FSC® wspiera zachowanie istotnych funkcji lasu. Masz również pewność, że prawa i bezpieczne warunki pracy robotników leśnych są zachowywane. Z miłości do przyrody dobre pomysły z papieru / kartonu.
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Numer zamówienia:

127736

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Adres za granicą
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).