Tapicerowany fotel z podnóżkiem z litego dębu

1 349,00
zawiera VAT
Produkt jest chwilowo niedostępny. Abyśmy mogli poinformować Cię o dostępności produktu musisz się najpierw zalogować albo zarejestrować w systemie.
  • Produkt tymczasowo niedostępny
  • Element naszej ulubionej kolekcji mebli skandynawskich
  • Prosty, nordycki styl
  • Wygodne, tapicerowane siedzisko i oparcie
  • Siedzisko z dodatkową, przymocowaną poduszką do siedzenia

Tapicerowany fotel z podnóżkiem z litego dębu

Numer zamówienia 119793
Nie trzeba nikogo przekonywać, że w naszej kolekcji ulubionych mebli skandynawskich powinien znaleźć się również ulubiony fotel. Oto on: dzięki prostemu, skandynawskiemu wzornictwu, harmonijnym kształtom i przyjaznym kolorom, wygląda po prostu doskonale, nie wspominając o wygodzie, jaką zapewnia.

Z podnóżkiem
Siedzisko i oparcie są tapicerowane i oferują szczególnie wysoki komfort siedzenia, który dodatkowo zwiększa dodatkowa, przymocowana poduszka siedziska. Konstrukcja wykonana jest z litego dębu w kolorze naturalnym, podobnie jak nogi, a do zestawu jest również dołączony dopasowany podnóżek. Wysokiej jakości poszycie jest szczególnie odporne na zużycie i wytrzymuje co najmniej 20 000 ruchów ścierających.

Kolor

Tapicerka: szary
Nogi: dąb w naturalnym kolorze, olejowany

Materiał

Nogi: lite drewno dębowe, olejowane
Siedzisko: sklejka
Tapicerka: 100% poliester

Wymiary

Szer. x wys. x gł. fotela: ok. 73 x 102 x 81 cm
Wysokość siedziska: ok. 45 cm
Głębokość siedziska: ok. 50 cm
Szerokość siedziska: ok. 47 cm
Szer. x wys. x gł. podnóżka: ok. 47 x 40 x 37 cm

Zawartość / wyposażenie

Z osłonami podłoża, materiałami montażowymi i instrukcją montażu

Obciążalność

Fotel: maks. 120 kg
Podnóżek: maks. 80 kg

Inne wskazówki

Artykuł jest dostarczany niezmontowany
Dostawa w 1 paczce
Do naszych mebli tapicerowanych wybraliśmy bardzo trwałe tkaniny obiciowe – wytrzymują one co najmniej 20 000 cykli pocierania. Cykle pocierania określają odporność tkaniny na ścieranie: im wyższa wartość, tym lepiej. 15 000 odpowiada normalnemu użytkowaniu w gospodarstwie domowym, 20 000 w przestrzeni publicznej.
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Numer zamówienia:

119793

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Adres za granicą
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).