Schließen

Szkatułka na biżuterię

319,99
  • Produkt tymczasowo niedostępny
  • Strona wewnętrzna wieka z dużym lustrem

Szkatułka na biżuterię

Numer zamówienia 74839
W tej szkatułce znajdzie się miejsce na duże i małe skarby. Posiada ona opuszczane wieko z dużym lustrem, a wewnątrz jest wyściełana miękkim delikatnym aksamitem.

Dużo miejsca:
Dwoje drzwiczek posiada po jednej przegródce, w wieku znajdują się dwie komory i jedna przegródka na pierścionki. Wewnątrz znajdują się cztery haczyki na naszyjniki oraz trzy różnej wielkości przegródki. Na dole jest również szuflada o sześciu kolejnych przegródkach.
Kolor:
Korpus biały
Aksamit czarny

Materiał:
Korpus MDF
Wkładka wyściełana aksamitem
Guziki i haczyki metal

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 24 x 32 x 16 cm
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Numer zamówienia:

74839

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Adres za granicą
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).