Schließen

Stojąlampa LED z ażurowym kloszem, czarno-złota

319,99
  • Produkt tymczasowo niedostępny
  • Czarno-złoty, ażurowy klosz
  • Z żarówką LED, oprawką E27, 400 lmn, 4 W - świeci ciepłym, białym światłem

Stojąlampa LED z ażurowym kloszem, czarno-złota

Numer zamówienia 118988
Umiejętnie użyte światło może stworzyć piękną i bardzo przytulną atmosferę, tak jak lampa LED, która daje cudowne, nastrojowe oświetlenie. Metalowy klosz lampy jest wewnątrz złoty i zdobiony ażurowym wzorem. Dzięki temu ciepłe, białe światło płynące od umieszczonej wewnątrz żarówki LED jest rozproszone i się odbija, tworząc wyjątkowy, świetlny efekt. Lampa ma oprawkę E27, a do zestawu dołączono odpowiednią żarówkę.

Kolor

Klosz: na zewnątrz czarny, wewnątrz złoty
Stopki, kabel i włącznik: czarny

Materiał

Metal
Włącznik i kabel: tworzywo sztuczne

Wymiary

Wysokość: ok. 39,5 cm
Ø ok. 26,5 cm
Długość kabla: ok. 2 m

Zawartość / wyposażenie

Z żarówką LED oraz instrukcją użytkowania
Gwarancja
Gwarancja
Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg, udziela na ten artykuł 3 lat gwarancji od daty zakupu. W okresie gwarancyjnym bezpłatnie naprawimy wszelkie wady materiałowe lub fabryczne. Warunkiem uznania gwarancji jest przedstawienie dowodu zakupu od Tchibo lub autoryzowanego partnera dystrybucyjnego Tchibo. Niniejsza gwarancja obowiązuje w krajach UE, w Szwajcarii i Turcji. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych niewłaściwą obsługą oraz części zużywalnych / materiałów eksploatacyjnych. Niniejsza gwarancja nie ogranicza ustawowych praw gwarancyjnych. Dalsze warunki znajdują się w instrukcji obsługi.

Numer zamówienia:

118988

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Adres za granicą
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).