Schließen

Stacja meteorologiczna sterowana sygnałem radiowym

60,00
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Stacja meteorologiczna sterowana sygnałem radiowym

Numer zamówienia 20941
Wasza osobista prognoza pogody. Wskazuje temperaturę w pomieszczeniu i na zewnątrz, wilgotność powietrza, ciśnienie atmosferyczne. Z cyfrowym odczytem czasu i daty. Automatyczne ustawianie zegara i automatyczne przestawianie na czas letni i zimowy. Wyjątkowo płaska. Duży wyświetlacz ciekłokrystaliczny. Odczyt temperatury w °C lub °F. Zasięg do 100 m w polu swobodnym. Nadaje się do zamocowania na ścianie. Podstawka z akrylu. Z bezprzewodowym czujnikiem zewnętrznym, instrukcją obsługi i bateriami.

Pobierz więcej informacji o produkcie

Wymiary (szer. x wys. x gł.):

urządzenie główne ok. 14 x 12 x 2 cm.

Kolor:

srebrny.
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Zawsze najwyższa jakość! Siłą naszych produktów jest ich jakość. I serwis: tylko my udzielamy dłuższej niż zazwyczaj, 3-letniej gwarancji na zakupione produkty.
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Produkty oznaczone tym symbolem są wyposażone w sterowaną radiowo funkcję automatycznego nastawiania czasu oraz jego zmiany na czas letni i zimowy.

Numer zamówienia:

20941

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Adres za granicą
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).