Schließen
Pojemniki na kanapki

Śniadaniówki dla dzieci – pyszne przekąski zawsze pod ręką!

Do przedszkola, szkoły lub na wycieczkę na basen: Śniadaniówki dla dzieci są ekologiczną i wytrzymałą alternatywą dla folii aluminiowej i tym podobnych opakowań, dzięki której można łatwo zapakować dzieciom na wyjście domowe przekąski, świeże owoce i warzywa, a nawet słodkie przysmaki. Dzięki rozmaitym kształtom, rozmiarom i wzorom w Tchibo znajdziesz odpowiednią śniadaniówkę na każdą okazję. Odkryj teraz!

Dlaczego śniadaniówka dla dzieci to dobre rozwiązanie

Akurat w przypadku najmłodszych kwestia prawidłowego odżywiania jest niezwykle istotna: Należy unikać zbyt dużej ilości cukru, zamiast tego dobrze jest skupić się na zdrowych owocach i warzywach, świeżo ugotowanych posiłkach i smacznych przekąskach. Samodzielnie przygotowując dziecku śniadanie, wiesz dokładnie, co ono zawiera. Również na drogę na wycieczkę szkolną, dłuższą przejażdżkę pociągiem lub długi spacer, dzieci powinny zabrać ze sobą śniadaniówkę ze zdrowymi przekąskami.

Śniadaniówki dla dzieci: Jak wybrać odpowiedni rozmiar

Śniadaniówka powinna być jak najmniejsza, tak aby smaczne produkty, które mają być w niej przenoszone, nie poobijały się o ścianki i aby sam pojemnik mieścił się w tornistrze szkolnym lub plecaku dziecięcym. Zestawy pojemników można również najczęściej podzielić na przegródki tak, by na przykład kanapka i jabłko nie miały ze sobą bezpośredniego kontaktu. Kształt śniadaniówki - okrągły czy kwadratowy - jest zasadniczo wyłącznie kwestią gustu. Zamów śniadaniówkę dla Twojego dziecko online w Tchibo i ciesz się wysokiej jakości pojemnikami z tworzywa sztucznego nie zawierającego BPA.

Metal czy plastik – jaki materiał wybrać na pojemnik na lunch?

Plastik jest niezwykle wytrzymały, łatwy w pielęgnacji, a dzięki niskiemu ciężarowi własnemu doskonale sprawdzi się dla dzieci. Zwróć uwagę na kolorowe, zaprojektowane specjalnie dla dzieci wzornictwo, a na pewno znajdziesz odpowiednią śniadaniówkę. Pojemniki ze stali nierdzewnej są nieco bardziej delikatne, jednak znacznie bardziej ekologiczne i trwalsze. Zazwyczaj mają praktyczne zapięcie zatrzaskowe na bigiel. Online znajdziesz bogaty wybór rozmaitych kształtów i ciekawych nadruków.

Jak urozmaicić śniadaniówkę dla dziecka

Warto kupić również bidon dopasowany do śniadaniówki. Wyjątkowo ładnie prezentują się zestawy zawierające bidon i pojemnik dopasowane do siebie kolorystycznie. Starannie wykonane etykietki z nazwiskiem sprawią, że Twoje dziecko zawsze przyniesie do domu swoją śniadaniówkę. Mogą to być kolorowe naklejki nadrukowane lub samodzielnie wycięte etykiety - wyobraźnia nie zna granic. Nasza rada: Zwróć uwagę, by etykiety były wodoodporne.

Śniadaniówki dla dzieci: praktyczne i ekologiczne!

W Tchibo nie tylko przywiązujemy dużą wagę do wysokiej jakości naszych towarów, ale także angażujemy się w zrównoważoną produkcję szerokiej gamy produktów w ramach naszego projektu DOBRZE ZROBIONE. Nasze śniadaniówki dla dzieci również wpisują się w filozofię zrównoważonego rozwoju - są przecież wielokrotnego użytku.