Schließen

Ściereczki kuchenne, 3 sztuki

44,99
  • W magazynie
Termin dostawy
czw., 2021-03-11 - pon., 2021-03-15
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Dostawa do sklepu: bezpłatnie dzięki Click & Collect
  • Chłonne i niepozostawiające kłaczków
  • 1 lniana ściereczka i 2 bawełniane ściereczki z nadrukiem
  • Z zawieszką

Ściereczki kuchenne, 3 sztuki

Numer zamówienia 127068
Nie wszystkie ściereczki kuchenne zachwycają jakością. Ten zestaw trzech ściereczek wyróżnia się natomiast materiałem o wspaniałych właściwościach, dzięki którym wycieranie do sucha będzie jeszcze skuteczniejsze oraz delikatniejsze dla powierzchni. Zestaw składa się z jednej lnianej ściereczki, która dzięki swojej delikatności idealnie nadaje się do polerowania szkła bez zarysowań, oraz z dwóch bawełnianych ściereczek, które są wyjątkowo chłonne i nie pozostawiają kłaczków. By ułatwić ich użytkowanie, każda ściereczka została wyposażona w zawieszkę.

Kolor

1x niebieska, 1x żółty wzór na całej powierzchni, 1x biała z niebieskim wzorem na całej powierzchni

Materiał

2x 100% bawełna (z uprawy ekologicznej)
1x 100% len

Wymiary

Każda ok. 50 x 70 cm

Wskazówki dotyczące użytkowania

Len jest wyjątkowo gęsty i delikatny - idealny do polerowania szkła bez zarysowań
Pranie chemiczne
Nie prać na sucho
Prasowanie
Prasować przy maksymalnej temperaturze stopy żelazka 200°C
Pranie
Prać w programie normalnym w maksymalnej temperaturze 60°C
Wybielanie
Nie stosować wybielaczy
Suszenie
Suszyć w suszarce będnowej, suszenie normalne, 80°C

Wskazówki:

Nie stosować płynu do zmiękczania tkanin
Len jest włóknem naturalnym, które nadaje się szczególnie na cieplejsze dni, gdyż zapewnia naturalnie wysoką absorpcję wilgoci. Wyraźne długie włókna zapewniają, że len nie ulega zmechaceniu oraz jest szczególnie wytrzymały i odporny na rozdarcia.
Również nasze tekstylia z biobawełną są DOBRZE ZROBIONE i pomagają osiągnąć nasz cel: działać w 100% w sposób zrównoważony. W pewnym stopniu już osiągnęliśmy sukces, ponieważ w 2015 roku 76% stosowanej bawełny pochodziło ze zrównoważonych źródeł.

Zrównoważona uprawa biobawełny chroni różnorodność gatunkową i zachowanie żyzności gleb, co przynosi korzyści farmerom. Nasze produkty z biobawełny w prosty sposób rozpoznasz po informacji o materiale: jeśli co najmniej 95% składu stanowi biobawełna, gwarancją jest pieczęć OCS 100 – a powyżej 50% pieczęć OCS Blended.
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Numer zamówienia:

127068

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Adres za granicą
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).