Schließen

Regulowany rant stalowy do krojenia biszkoptu z nożem cukierniczym

99,99
  • Produkt tymczasowo niedostępny
  • Z nożem cukierniczym
  • Rant stalowy do spodów o średnicy od 26 do 28 cm
  • Umożliwia łatwe krojenie profesjonalnym nożem do 8 warstw tortu równej wysokości – doskonały np. do tortów warstwowych
  • Nóż cukierniczy z ostrzem 29 cm wycina najlepsze warstwy tortów – nadaje się również do wygładzania masy maślanej lub z bitej śmietany

Regulowany rant stalowy do krojenia biszkoptu z nożem cukierniczym

Numer zamówienia 115078
Jeśli chcesz tworzyć profesjonalne ciasta i desery warstwowe, nie obejdziesz się bez niezbędnika torciary. Takiego jak ten stalowy rant. W skład kompletu wchodzi obręcz tortowa do spodów o średnicy 26 do 28 cm oraz nóż cukierniczy. Profesjonalny komplet umożliwia łatwe krojenie nawet ośmiu równej wysokości warstw tortu. Nóż cukierniczy z ostrzem o długości 29 centymetrów może być używany zarówno do krojenia warstw, ale też do glazurowania - wygładzania masy na ciastach i tortach. Nic już nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć imponujące, pyszne warstwowe dzieła sztuki.

Kolor

Przyrząd do krojenia i ostrze noża: stal nierdzewna
Rękojeść noża: czarna

Materiał

Obręcz do tortów: stal nierdzewna
Rękojeść noża: stal hartowana
Uchwyt noża: polioksymetylen

Wymiary

Przyrząd do krojenia: wysokość: ok. 8 cm, Ø ok. 26–28 cm
Całkowita długość noża: ok. 43 cm
Długość ostrza noża: 29 cm

Zawartość / wyposażenie

Z nożem i instrukcją obsługi
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Numer zamówienia:

115078

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Adres za granicą
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).