Schließen

Domowe przetwory - czas: start!

Zamknij smak lata w słoiku

Poznaj nasze bestsellery

Pyszne przetwory

Zdowe gotowanie z praktycznymi akcesoriami kuchennymi

Idealny do przyrządzania soków warzywnych i owocowych, a także galaretek i musów
 

Czas na przetwory!!

Smaczne jedzenie i ochrona środowiska? Można to łączyć? Oczywiście! To jest łatwiejsze niż myślisz - owocowe przetwory przyrządzone latem ucieszą nas jesienią i pozwolą zrezygnować z zakupu importowanych owoców.

1. Mycie i krojenie

Umyć owoce i pokroić na drobne kawałki. Usunąć lekko nadpsute miejsca.

2. Wyciskanie soku

Z kawałkami owoców czy lepiej bez? Przyrządzanie soków za pomocą sokownika parowego jest bardzo proste i szybkie.

3. Smażenie owoców

Owoce smażyć, ciągle mieszając. Amatorzy słodyczy mogą dodać cukier.

4. Napełniane słoików

Słoiki do przetworów lub dżemów napełnić usmażonymi owocami. Przyrządzanie przetworów to czysta, owocowa radość!

Małe słoiki, wielki efekt i smak!!

Zestaw czterech małych słoików do przetworów polubi każdy amator pyszności słodkich i wytrawnych. Można w nich przyrządzić, przechowywać i serwować prawdziwe kulinarne cuda - wiele razy.

Piknikowe szaleństwo

Pomysły i akcesoria na spotkania w plenerze

  
 
    
 
  
  
  
  
  

POSTĘPUJEMY ODPOWIEDZIALNIE: WOBEC LUDZI I NATURY

Na wielu obszarach odnieśliśmy już sukces. Jesteśmy z tego dumni. Jednocześnie wiemy, że przed nami jeszcze długa droga. Każdego dnia pracujemy, aby osiagnąć coraz więcej.
Również nasze tekstylia z biobawełną są DOBRZE ZROBIONE i pomagają osiągnąć nasz cel: działać w 100% w sposób zrównoważony. W pewnym stopniu już osiągnęliśmy sukces, ponieważ w 2015 roku 76% stosowanej bawełny pochodziło ze zrównoważonych źródeł.

Zrównoważona uprawa biobawełny chroni różnorodność gatunkową i zachowanie żyzności gleb, co przynosi korzyści farmerom. Nasze produkty z biobawełny w prosty sposób rozpoznasz po informacji o materiale: jeśli co najmniej 95% składu stanowi biobawełna, gwarancją jest pieczęć OCS 100 – a powyżej 50% pieczęć OCS Blended.
Lasów nie da się zastąpić. Mają wpływ na klimat i tworzą ochronną przestrzeń dla zwierząt i ludzi. By je zachować, nasze produkty z drewna z certyfikatem FSC® są DOBRZE ZROBIONE.

Surowe wytyczne rady FSC® (Forest Stewardship Council®) gwarantują odpowiedzialną gospodarkę leśną – od drzewa do gotowego produktu.Możesz być pewien, że w ten sposób chroniona jest biologiczna różnorodność lasów. Ochroną objęte są również prawa i bezpieczne warunki pracy robotników leśnych. Tak właśnie wygląda zrównoważony rozwój.