Schließen

Postaw na włoskie smaki!

Śródziemnomorski klimat w Twoim domu

Poznaj nasze bestsellery

Benvenuti!

Nakrycie stołu w śródziemnomorskim stylu

Motyw przewodni

Cytrynowe lato!

Włoskie klimaty w Twoim domu! Radosne, cytrynowe motywy w pięknych żółtych odcieniach na ściereczkach kuchennych i bieżnikach, miseczki w kształcie cytryny, a także wyszukane dekory na talerzach i kubkach sprawią, że w Twoim domu na dobre zagości śródziemnomorska atmosfera.
Z soczyście żółtą wyciskarką do cytrusów własnoręcznie przyrządzisz orzeźwiające, cytrynowe lemoniady i soki. Bellissimo!
    
  • Kupon organzy
Do indywidualnego docięcia
44,99
Podgląd
 
 
  
    
   
 
 
   
 
 

Pizza, pasta i basta!

Naczynia i przybory do włoskich specjałów

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

Wszyscy razem ponosimy odpowiedzialność za dzisiejszy i jutrzejszy świat. Dlatego w Tchibo od ponad 14 lat dbamy o to, aby nasze produkty były wykonywane w sposób, który jest fair - z szacunku dla przyrody i ludzi, z którymi pracujemy. Na wielu obszarach odnieśliśmy już sukces. Jesteśmy z tego dumni. Jednocześnie wiemy, że przed nami jeszcze długa droga i wiele przeszkód, które uda nam się pokonać tylko wspólnie, a nie w pojedynkę. Razem z ludźmi, którzy wytwarzają nasze produkty, i razem z Państwem - naszymi klientami odkrywającymi świat Tchibo. Dowiedz się więcej na stronie: https://www.tchibo.pl/zrownowazony-rozwoj-w-tchibo-c400107040.html.
Również nasze tekstylia z biobawełną są DOBRZE ZROBIONE i pomagają osiągnąć nasz cel: działać w 100% w sposób zrównoważony. W pewnym stopniu już osiągnęliśmy sukces, ponieważ w 2015 roku 76% stosowanej bawełny pochodziło ze zrównoważonych źródeł.

Zrównoważona uprawa biobawełny chroni różnorodność gatunkową i zachowanie żyzności gleb, co przynosi korzyści farmerom. Nasze produkty z biobawełny w prosty sposób rozpoznasz po informacji o materiale: jeśli co najmniej 95% składu stanowi biobawełna, gwarancją jest pieczęć OCS 100 – a powyżej 50% pieczęć OCS Blended.