Pojemnik do gotowania makaronu w kuchence mikrofalowej

99,99
  • Produkt tymczasowo niedostępny
  • W kilka minut idealnie ugotowany makaron
  • Nadaje się do wszystkich rodzajów makaronu
  • Pojemnik 2 w 1: do przyrządzania i serwowania
  • Pokrywka spełnia funkcję sita do odlewania wody

Pojemnik do gotowania makaronu w kuchence mikrofalowej

Numer zamówienia 111799
Pyszny i po prostu genialny! Miłośnicy makaronu z pewnością docenią to sprytne, kuchenne rozwiązanie, ponieważ przy jego użyciu będą mogli w łatwy sposób przyrządzić swój ulubiony makaron w kuchence mikrofalowej. To, co na pierwszy rzut oka wydaje się dość osobliwe, w rzeczywostości jest bardzo sprytnym sposobem gotowania, ponieważ dzięki temu pojemnikowi makaron przyrządza się w okamgnieniu bez użycia dodatkowych garnków ani cedzaków. Pojemnik posiada zintegrowane sito.

Przyrządzanie makaronu w kilka minut
W środku pojemnika widoczna jest miarka, na której można odczytać, ile makaronu należy umieścić w nim oraz z jaką ilością wody. Następnie ustawia się czas włączenia kuchenki mikrofalowej i koniec: makaron jest gotowy!I Na wypadek, gdybyśmy nie zbyt prezycyjnie trzymali się miarki, pojemnik posiada pokrywkę o wysokiej krawędzi, która zapobiega kipieniu. Gdy makaron jest już gotowy, wodę można odlać przez sitko w pokrywie, bez strachu, że makaron wypadnie. Do pojemnika dołączono instrukcję użytkowania oraz przepisy.

Kolor

Biały
Pokrywka: miętowa

Materiał

Politereftalan butylenu (PBT)
Pokrywka: 100 % silikon (SI)

Wymiary

Szer. x wys. x gł.: ok. 27 x 11 x 11 cm

Zawartość / wyposażenie

Z instrukcją użytkowania

Pobierz więcej informacji o produkcie

Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Numer zamówienia:

111799

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Adres za granicą
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).