Odkryj plecaki dla dzieci do przedszkola i szkoły

Drugie śniadanie, butelka na napoje i mazaki w przedszkolu, jak i w szkole lub w podróży – dzieci potrzebują wielu rzeczy. Jest to praktyczne, jeżeli maluchy mogą po prostu same zabrać i nosić swoje przybory. Plecak dla dzieci powinien przy tym spełniać kilka wymagań: Torba musi być dopasowana do ich ergonomii i wzrostu, mieć przyjazny dla dzieci wygląd i wiele wytrzymać. Dobrze, jeżeli możesz polegać na najlepszej jakości Tchibo!

Załaduj ponownie stronę albo spróbuj ponownie później.

Nie znalazłeś nic dla siebie?

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się teraz

Spróbuj użyć innego określenia dla wyszukiwania.

Na co należy zwracać uwagę kupując plecak dla dzieci

Jeżeli wybierasz się na wycieczkę lub pieszą wędrówkę, plecak dla dziecka powinien być jak najlżejszy i powinien być bezpiecznie zamocowany na plecach przy pomocy pasów naramiennych i piersiowych. W życiu codziennym decydujący jest rozmiar – do plecaka powinna się zmieścić przynajmniej jedna książka w formacie A4, a dodatkowo rzeczy na zmianę, butelka na napoje i pojemnik na jedzenie. Uwaga: duże plecaki dla dzieci zachęcają do pakowania zbyt wielu niepotrzebnych rzeczy. Waga plecaka dla dzieci powinna przy tym odpowiadać maksymalnie dziesięciu procentom wagi ciała dziecka!

Ważne: jakość plecaka musi być odpowiednia!

Od plecaka zazwyczaj wiele się wymaga, więc dobrze jest polegać na wysokiej jakości wykonania, która w Tchibo jest standardem. Zwracamy uwagę na wytrzymałe i wodoodporne materiały, ergonomicznie ukształtowaną konstrukcję z przemyślanymi przegródkami oraz i regulowanymi paskami i łatwymi w obsłudze zapięciami. Koncentrujemy się na dobrym samopoczuciu i bezpieczeństwie Twojego dziecka!

Piękny i praktyczny? Pewnie!

W Tchibo stawiamy na nienaganne wykonanie i przyjazne dla dzieci wzornictwo! Fajne plecaki z nadrukami bohaterów z komiksów są hitem wśród maluchów, podobnie jak urocze motywy zwierzęce lub fantazyjne wzory we wszystkich możliwych kolorach. Zarówno wśród dziewczynek, jak i chłopców szczególnie popularne są plecaki w kształcie zwierząt, na przykład ze słodkimi, kocimi uszami z miękkiego pluszu. Plecaki dla dzieci z odblaskami zwiększają dodatkowo bezpieczeństwo o zmierzchu i w ciemności.

Co powinno się znaleźć w plecaku dla dziecka?

Plecak dla dziecka powinien być tak spakowany, aby był możliwie jak najlżejszy. Dlatego zrezygnuj z dużych butelek na napoje, ciężkich książek lub przeładowanych zestawów na drugie śniadanie. W plecaku nie ma czego szukać również zbyt duża ilość zabawek. Wyjaśnij dziecku, delikatnie podkreślając, że nie każde ulubione zwierzątko może być zawsze przy nim. Natomiast nazwisko i adres dziecka oraz numer telefonu zawsze powinny znajdować się w plecaku - najlepiej mocno przyszyte, aby nic się nie mogło się zgubić.

Jakość, która się opłaca – nasza obietnica Tchibo

Aby każdego dnia móc dawać dziecku plecak bez namysłu i aby Twoje dziecko mogło cieszyć się nim jak najdłużej, nasze plecaki dla dzieci stale poddajemy badaniom przez niezależne instytuty zewnętrzne. Znak jakości TCM od Tchibo gwarantuje sprawdzoną jakość: nasz wybór w sklepie internetowym to materiały wolne od zanieczyszczeń, wyrafinowane wzornictwo i unikalne produkty, które są dostępne tylko w Tchibo!