Paski męskie – praktyczne dodatki

Aby spodnie dobrze leżały, czasem niezbędny jest pasek. Może dyskretnie ukrywać się pod swetrem lub bluzą albo stanowić elegancki dodatek, który będzie dopełnieniem stroju. Paski męskie są dostępne w różnych wariantach – od prostego, eleganckiego paska skórzanego, poprzez paski materiałowe idealne do letnich stylizacji, aż po modne paski plecione. W sklepie internetowym Tchibo kupisz męski pasek w wyjątkowo korzystnej cenie.
Produkt wkrótce dostępny
  • Skórzany pasek, brązowy
Wysokogatunkowa skóra bawola o lekkim efekcie znoszenia
od39,95
Skórzany pasek, brązowy
Wysokogatunkowa skóra bawola o lekkim efekcie znoszenia
od39,95
Produkt wkrótce dostępny

Mały poradnik dotyczący stylu pasków męskich

Przede wszystkim w otoczeniu biznesowym pasek męski powinien być idealnie dopasowany do stylizacji – i koniecznie musi być skórzany. Pasek należy zawsze dobierać do butów. Do brązowych butów najlepiej pasuje brązowy pasek. Kolor powinien być niemal identyczny – są przecież różne odcienie brązu. Wiele osób nosi do biura czarne buty – obowiązkowym dodatkiem będzie w tym przypadku męski pasek w kolorze czarnym. W czasie wolnym nie trzeba być tak surowym w doborze kolorów. Dozwolone jest wszystko, co się podoba. Może to więc być również kolorowy pasek lub model z ekstrawagancką klamrą.
Zbliżenie na kilka ułożonych w rzędzie pasków skórzanych.

Paski męskie ze skóry

Większość mężczyzn sięga po paski z gładkiej skóry. Pasują one zarówno do garnituru, jak i do dżinsów. W biurze mężczyźni powinni zdecydowanie nosić wąskie paski skórzane o klasycznej szerokości trzech centymetrów. Mają one zwykle klamrę z pojedynczym trzpieniem wykonaną z metalu. W swobodnej stylizacji pasek spokojnie może być szerszy i odpowiednio do okazji posiadać nawet bardzo fantazyjne zapięcie. Szukasz również szala, który będzie pasował do paska? Zapoznaj się z ofertą dodatków męskich Tchibo i pozwól się zainspirować!
Paski męskie z tkaniny: zbliżenie na szary pasek materiałowy ze wstawkami ze skóry i metalową klamrą.

Pasek materiałowy do lekkich, swobodnych stylizacji

Paski męskie materiałowe to idealne uzupełnienie sportowej, swobodnej letniej stylizacji. Wyjątkowo dobrze pasują do chinosów, spodenek i innych lekkich męskich spodni. Paski materiałowe mogą być wykonane z dżinsu, bawełny lub tkanin mieszanych i są dostępne we wszystkich możliwych kolorach. Paski te mają często metalową klamrę. Bardzo lubiane i popularne są jednak również modele z klamrą z trzpieniami. Wybierz pasek męski z jednobarwnej tkaniny lub zdecyduj się na model we wzory – na przykład w paski.

Elegancki – z zamszu, codzienny – z tkaniny

Paski plecione to dodatek, który można założyć zarówno do biura, jak i w czasie wolnym. W stylizacjach biznesowych pasek powinien być zawsze z wysokiej jakości materiału, w stonowanym kolorze i wąski. Dyskretny zamszowy pasek dodaje szyku każdemu mężczyźnie w garniturze. Poza pracą może mieć nieco bardziej rustykalny wygląd. Tutaj wyjątkowo dobrze sprawdzą się miękkie włókna tekstylne. W sklepie internetowym Tchibo znajdziesz wiele modnych pasków męskich.

Jak dobrać odpowiednią długość paska

Przed zakupem męskiego paska warto wiedzieć, jaka powinna być jego długość. Możesz wziąć na wzór stary pasek lub samodzielnie określić jego właściwą długość. Masz tutaj dwie możliwości: zmierz obwód pasa spodni, do których chcesz nosić pasek, zaokrąglij wynik do pięciu albo do zera – w ten sposób uzyskasz prawidłową długość. Możesz również zmierzyć obwód swojej talii za pomocą miarki krawieckiej. Podstawowa zasada: jeśli pasek można zapiąć na środkową dziurkę, pasuje idealnie.
Zbliżenie na dżinsy i miarkę krawiecką ułożoną wokół pasa spodni.

Pasek męski: kontrolowana jakość

Paski męskie Tchibo przekonują nie tylko wyjątkowo korzystną ceną, ale również wysoką jakością. Ręczymy za to naszym znakiem TCM. To skrót od „Tchibo Certified Merchandise”, który oznacza, że wszystkie nasze produkty podlegają surowym kontrolom jakości podczas produkcji. Aby sprostać tym standardom, współpracujemy jedynie z wybranymi dostawcami. Oprócz pasków męskich z włókien tekstylnych posiadamy w naszym asortymencie również wiele pasków skórzanych. Są one oznaczone etykietą „Echtes Leder” (prawdziwa skóra). Jeśli szukasz odpowiednich spodni do nowego paska, po prostu przejrzyj nasze oferty w kategorii Moda męska.
Zbliżenie mężczyzny, który ma na sobie brązowy pasek męski ze skóry, a w ręku trzyma dopasowany kolorystycznie, brązowy portfel.