Schließen

Ozdobna taśma klejąca i naklejki, zestaw 2 w 1

39,99
 • W magazynie
Termin dostawy
pon., 2020-11-30 - wt., 2020-12-01
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Dostawa do sklepu: bezpłatnie dzięki Click & Collect
 • Do ozdabiania świątecznych kartek i prezentów
 • Długość taśm: po ok. 12 metrów
 • Długość rolek z naklejkami: po ok. 4 metry
 • Taśmy łatwe do odrywania i naklejania
 • Praktyczne naklejki w rolkach

Ozdobna taśma klejąca i naklejki, zestaw 2 w 1

Numer zamówienia 108879
Każdy może zapakować prezent używając taśmy klejącej. Jednak realizacja najbardziej fantazyjnych, kreatywnych pomysłów podczas dekoracji prezentów i kartek świątecznych jest sztuką, która dzięki zestawowi dekoracyjnej taśmy klejącej i naklejek 2 w 1 staje się bardzo łatwa. Prawie dwanaście metrów taśmy dekoracyjnej jest do dyspozycji, aby pozwolić Twojej wyobraźni szaleć. Taśma jest wykonana z papieru z certyfikatem FSC® i jest łatwa do oderwania i przyklejenia. Naklejki są praktycznie umieszczone na rolkach i są łatwe do odklejenia. Na rolkach znajdują się łącznie cztery metry naklejek, które mogą być twórczo wykorzystane do tworzenia indywidualnych dekoracji. Taśmy klejące i naklejki są idealne do tworzenia wszelkiego rodzaju dekoracji lub po prostu do mocowania elementów w ładny, dekoracyjny sposób.

Kolor

Wielobarwny

Materiał

Papier: z certyfikatem FSC®
Rolki: tektura (z recyklingu)

Wymiary

Rolki: długość po ok. 4 m, Ø po ok. 5 cm
Naklejki: po ok. 2 x 3 cm
Taśmy: długość po ok. 12 m, szerokość 2x ok. 3 cm, 1x ok. 2 cm, 1x ok. 1 cm
Grubość papieru: po ok. 2 mm, 70 g/m²

Wskazówki ostrzegawcze

Nie do wszystkich powierzchni
Przetestować przed użyciem w mało widocznym miejscu
Naklejki i taśmy mogą zostawiać ślady po usunięciu
Nasze pomysły z papieru z certyfikatem FSC® są DOBRZE ZROBIONE, ponieważ do produkcji papieru stosuje się celulozę z wzorowo zarządzanych lasów.

SPOJRZENIE W PRZYSZŁ‎OŚĆ
Surowe wytyczne rady FSC® (Forest Stewardship Council®) gwarantują odpowiedzialną gospodarkę leśną – od drzewa do gotowego produktu.
Każdy wybór papieru z certyfikatem FSC® wspiera zachowanie istotnych funkcji lasu. Masz również pewność, że prawa i bezpieczne warunki pracy robotników leśnych są zachowywane. Z miłości do przyrody dobre pomysły z papieru / kartonu.
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Numer zamówienia:

108879

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Adres za granicą
 • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).