Schließen

Outdoorowy stolik, z funkcją lampy LED

499,00 -25%
369,99
 • W magazynie
Termin dostawy
pt., 2020-08-07 - pon., 2020-08-10
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Dostawa do sklepu: bezpłatnie dzięki Click & Collect
 • Zapewnia nastrojowe oświetlenie
 • Nadaje się do użytku na zewnątrz
 • Z funkcją timera: automatyczne wyłączanie po ok. 6 godzinach, automatyczne włączanie po ok. 18 godzinach
 • Na stałe wbudowany moduł LED - świeci ciepłym, białym światłem

Outdoorowy stolik, z funkcją lampy LED

Numer zamówienia 112644
Outdoorowe lampy tworzą wieczorami w ogrodzie lub na tarasie nastrojowy klimat. A ta oto lampa zachwyca swoim stylowym wzornictwem również za dnia, na dodatek może służyć również jako stolik.

Wyjątkowa gra światła i cienia
Lampę wyróżnia w dolnej części elegancka ażurowa budowa, która w połączeniu z pośrednim oświetleniem tworzy wyjątkowo piękne efekty światła i cienia. Blat jest lekko przezroczysty i może stanowić dodatkowe oświetlenie dzięki na stałe wbudowanej diodzie LED. Długość kabla wynosi ok. 5 m. Lampę włącza i wyłącza się bezpośrednio przy korpusie lampy. Tę czynność można jednak pozostawić timerowi, który wyłączy lampę po około 6 godzinach świecenia, a po kolejnych 18 ponownie włączy.

Kolor

Konstrukcja: biały matowy
Korpus lampy: biały mrożony
Kabel: biały

Materiał

Konstrukcja: ocynkowany i powlekany proszkowo metal
Korpus lampy: tworzywo sztuczne
Blat: 100% polietylen (PE)

Wymiary

Wysokość: ok. 36,5 cm, Ø ok. 30 cm
Długość kabla: ok. 5 m

Moc

4,5 W
Gwarancja
Gwarancja
Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg, udziela na ten artykuł 3 lat gwarancji od daty zakupu. W okresie gwarancyjnym bezpłatnie naprawimy wszelkie wady materiałowe lub fabryczne. Warunkiem uznania gwarancji jest przedstawienie dowodu zakupu od Tchibo lub autoryzowanego partnera dystrybucyjnego Tchibo. Niniejsza gwarancja obowiązuje w krajach UE, w Szwajcarii i Turcji. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych niewłaściwą obsługą oraz części zużywalnych / materiałów eksploatacyjnych. Niniejsza gwarancja nie ogranicza ustawowych praw gwarancyjnych. Dalsze warunki znajdują się w instrukcji obsługi.
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Numer zamówienia:

112644

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Adres za granicą
 • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).