Schließen

Outdoorowa lampa wisząca LED, z plecionki bambusowej

599,00 -20%
479,00
 • W magazynie
Termin dostawy
pon., 2020-11-30 - wt., 2020-12-01
 • Dostarczenie: Firma kurierska, przesyłka gabarytowa
 • Dostawa do sklepu: bezpłatnie dzięki Click & Collect
 • Zasilanie bateryjne – możliwość powieszenia w dowolnym miejscu, bez przewodów
 • Z funkcją timera: automatyczne wyłączanie po ok. 6 godzinach, automatyczne włączanie po ok. 18 godzinach
 • Z wyjątkowo długim kablem do ładowania o długości 5 m - łatwe ładowanie akumulatora
 • Na stałe wbudowane moduły LED - świecą ciepłym, białym światłem

Outdoorowa lampa wisząca LED, z plecionki bambusowej

Numer zamówienia 112632
Odpowiednie światło tworzy odpowiedni nastrój - a ta oto stylowa lampa wisząca LED z plecionką w naturalnym kolorze bambusa zadba również o pięknie urządzoną przestrzeń. Lampa wyposażona jest w wytrzymały akumulator litowo-jonowy, dzięki któremu można ją zawiesić w dowolnym miejscu w ogrodzie lub na tarasie.

Ciepłe, białe światło
Na stałe wbudowane diody LED oświetlają przestrzeń ciepłym, białym światłem, a dzięki funkcji timera lampa automatycznie wyłączy się po ok. 6 godzinach i ponownie włączy po kolejnych 18. Dłuższy czas świecenia gwarantuje funkcja DirectDrive -kontrolka informuje, kiedy należy lampę ponownie naładować. Pomoże przy tym wyjątkowo długi kabel do ładowania.

Kolor

Klosz lampy: w kolorze naturalnego bambusa
Osłona, kabel i rozeta: czarny
Osłona płytki z diodami LED: biały półprzezroczysty

Materiał

Klosz lampy: bambus
Osłona, kabel i rozeta: tworzywo sztuczne

Wymiary

Wysokość: ok. 45 cm, Ø ok. 60 cm
Wysokość rozety: ok. 7 cm, Ø ok. 9 cm
Długość kabla łączeniowego: ok. 50 cm
Długość kabla do ładowania: ok. 5 m

Zawartość / wyposażenie

Z adapterem sieciowym z kablem do ładowania, na stałe wbudowanym akumulatorem litowo-jonowym, wieszakiem w kształcie litery S oraz instrukcją użytkowania

Moc

6 W

Żywotność baterii/akumulatora

Ok. 8 godz.

Pobierz więcej informacji o produkcie

Baterie litowo-jonowe mają tę zaletę, że nie wykazują efektu pamięci, dzięki czemu można ładować nawet te baterie, które nie są całkowicie rozładowane. Nie miało to miejsca w przypadku wcześniejszych konwencjonalnych technologii akumulatorowych, a doładowanie akumulatora, który nie był całkowicie rozładowany, powodowało utratę pojemności. Baterie litowo-jonowe gwarantują stałą pojemność baterii.
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.
Gwarancja
Gwarancja
Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg, udziela na ten artykuł 3 lat gwarancji od daty zakupu. W okresie gwarancyjnym bezpłatnie naprawimy wszelkie wady materiałowe lub fabryczne. Warunkiem uznania gwarancji jest przedstawienie dowodu zakupu od Tchibo lub autoryzowanego partnera dystrybucyjnego Tchibo. Niniejsza gwarancja obowiązuje w krajach UE, w Szwajcarii i Turcji. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych niewłaściwą obsługą oraz części zużywalnych / materiałów eksploatacyjnych. Niniejsza gwarancja nie ogranicza ustawowych praw gwarancyjnych. Dalsze warunki znajdują się w instrukcji obsługi.

Numer zamówienia:

112632

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Adres za granicą
 • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).