Schließen

Outdoorowa lampa stołowa

249,99
 • W magazynie
Termin dostawy
czw., 2021-03-04 - pon., 2021-03-08
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Dostawa do sklepu: bezpłatnie dzięki Click & Collect
 • Zasilana akumulatorem – możliwość ustawienia w dowolnym miejscu, bez przewodów
 • Nadaje się do użytku na zewnątrz
 • Na stałe wbudowany moduł LED - świeci ciepłym, białym światłem
 • Z bardzo długim 5 m kablem do ładowania - łatwe ładowanie akumulatora

Outdoorowa lampa stołowa

Numer zamówienia 112628
Lampy dają w ogrodzie lub na tarasie odpowiednią oprawę świetlną szczególnie w ciepłe, letnie wieczory. Outdoorowa lampa stołowa to również stylowy dodatek do ogrodu, na balkon lub taras. Na stałe wbudowany moduł LED oświetla otoczenie ciepłym, białym światłem, a wytrzymały akumulator litowo-jonowy zapewnia dużą elastyczność w użytkowaniu. Lampa LED posiada spód z podkładką zabezpieczającą podłoże, który pozwala ustawić ją na stołach o delikatnych blatach, a funkcja DirectDrive nie pozwoli pogrążyć się w ciemnościach. Lampa posiada kontrolkę. Do zestawu należy również bardzo długi kabel do ładowania.

Kolor

Klosz: biały, mrożony
Podstawa: szara
Kabel: przezroczysty

Materiał

Klosz: polietylen
Stelaż i podstawa: metal, ocynkowany i powlekany proszkowo

Wymiary

Wysokość: ok. 40 cm
Ø klosza lampy: ok. 18 cm
Podstawa lampy: Ø ok. 16 cm, wysokość ok. 2,5 cm
Długość kabla: ok. 5 m

Zawartość / wyposażenie

Z adapterem i kablem sieciowym, wbudowanym na stałe akumulatorem litowo-jonowym oraz instrukcją użytkowania

Moc

2,4 W

Żywotność baterii/akumulatora

Czas świecenia z całkowicie naładowanym akumulatorem ok. 4 godzin

Pobierz więcej informacji o produkcie

Baterie litowo-jonowe mają tę zaletę, że nie wykazują efektu pamięci, dzięki czemu można ładować nawet te baterie, które nie są całkowicie rozładowane. Nie miało to miejsca w przypadku wcześniejszych konwencjonalnych technologii akumulatorowych, a doładowanie akumulatora, który nie był całkowicie rozładowany, powodowało utratę pojemności. Baterie litowo-jonowe gwarantują stałą pojemność baterii.
Gwarancja
Gwarancja
Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg, udziela na ten artykuł 3 lat gwarancji od daty zakupu. W okresie gwarancyjnym bezpłatnie naprawimy wszelkie wady materiałowe lub fabryczne. Warunkiem uznania gwarancji jest przedstawienie dowodu zakupu od Tchibo lub autoryzowanego partnera dystrybucyjnego Tchibo. Niniejsza gwarancja obowiązuje w krajach UE, w Szwajcarii i Turcji. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych niewłaściwą obsługą oraz części zużywalnych / materiałów eksploatacyjnych. Niniejsza gwarancja nie ogranicza ustawowych praw gwarancyjnych. Dalsze warunki znajdują się w instrukcji obsługi.
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Numer zamówienia:

112628

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Adres za granicą
 • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).