Schließen

Outdoorowa lampa stojąca LED

399,99
 • W magazynie
Termin dostawy
czw., 2021-03-04 - pt., 2021-03-05
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Dostawa do sklepu: bezpłatnie dzięki Click & Collect
 • Zasilana akumulatorem – możliwość ustawienia w dowolnym miejscu, bez przewodów
 • Nadaje się do użytku na zewnątrz
 • Na stałe wbudowany moduł LED - świeci ciepłym, białym światłem
 • Włącznik/wyłącznik przy kloszu

Outdoorowa lampa stojąca LED

Numer zamówienia 112627
Lampa stojąca potrafi swoim światłem zadbać o piękny nastrój na zewnątrz, w ogrodzie lub balkonie ale tez i w salonie. Dzięki niej piękny, letni dzień nie musi kończyć się wraz z nadejściem zmierzchu. Outdoorowa lampa stojąca jest bardzo wszechstronna. Wyposażona jest w wytrzymały akumulator litowo-jonowy i bez kabla można ją ustawić w dowolnym miejscu w ogrodzie lub na tarasie.

Z funkcją DirectDrive
Lampa stojąca posiada kontrolkę i funkcję Direct-Drive, która sprawiaja, że po wyczerpaniu się akumulatora nie zaskoczą nas ciemności. Do naładowania lampy potrzebny jest kabel - a dołączony do zestawu przewód do ładowania wyróżnia się 5 m długością. Lampa ogrodowa posiada spód zabezpieczony podkładką, dlatego można ją ustawić nawet na delikatnych, drewnianych podłogach. Lampa oświetla otoczenie przyjemnym, ciepłym, białym światłem, włącza się przez naciśnięcie przycisku.

Kolor

Klosz: biały, mrożony
Podstawa: szara
Kabel: przezroczysty

Materiał

Klosz: polietylen
Stelaż i podstawa: metal, ocynkowany i powlekany proszkowo

Wymiary

Wysokość: ok. 160 cm, Ø ok. 30 cm
Wysokość podstawy: ok. 3,5 cm, Ø ok. 28 cm
Długość kabla: ok. 5 m

Zawartość / wyposażenie

Z adapterem i kablem sieciowym, akumulatorem litowo-jonowym (wbudowanym na stałe) oraz instrukcją użytkowania

Waga

Ok. 4,5 kg

Moc

1,8 W

Żywotność baterii/akumulatora

Czas świecenia z całkowicie naładowanym akumulatorem ok. 4 godzin

Pobierz więcej informacji o produkcie

Baterie litowo-jonowe mają tę zaletę, że nie wykazują efektu pamięci, dzięki czemu można ładować nawet te baterie, które nie są całkowicie rozładowane. Nie miało to miejsca w przypadku wcześniejszych konwencjonalnych technologii akumulatorowych, a doładowanie akumulatora, który nie był całkowicie rozładowany, powodowało utratę pojemności. Baterie litowo-jonowe gwarantują stałą pojemność baterii.
Gwarancja
Gwarancja
Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg, udziela na ten artykuł 3 lat gwarancji od daty zakupu. W okresie gwarancyjnym bezpłatnie naprawimy wszelkie wady materiałowe lub fabryczne. Warunkiem uznania gwarancji jest przedstawienie dowodu zakupu od Tchibo lub autoryzowanego partnera dystrybucyjnego Tchibo. Niniejsza gwarancja obowiązuje w krajach UE, w Szwajcarii i Turcji. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych niewłaściwą obsługą oraz części zużywalnych / materiałów eksploatacyjnych. Niniejsza gwarancja nie ogranicza ustawowych praw gwarancyjnych. Dalsze warunki znajdują się w instrukcji obsługi.
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Numer zamówienia:

112627

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Adres za granicą
 • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).