Schließen

Odtwarzacz MP3, zielony

70,00
  • Produkt tymczasowo niedostępny
  • Pamięć 4 GB
  • W zestawie słuchawki, zintegrowana bateria akumulatorowa, zasilacz sieciowy, przewód USB

Odtwarzacz MP3, zielony

Numer zamówienia 27327
Ulubiona muzyka najlepszym towarzyszem. Z funkcją losowego odtwarzania utworów
i pamięcią 4 GB. Obsługuje pliki w formatach MP3 i WMA. Funkcja hold. Funkcja plug & play: nie jest potrzebna żadna instalacja – natychmiast gotowy do użytku. Z tyłu klips
do przymocowania na pasku. W zestawie słuchawki, zintegrowana bateria akumulatorowa, zasilacz sieciowy, przewód USB o długości ok. 150 cm. Czas pracy: do ok. 8 h. Pamięć
na min. 500 utworów. Czas ładowania przy pustej baterii tylko ok. 2 h. Cena zawiera koszt gospodarowania odpadami (KGO) w wys. 0,03 zł.

Pobierz więcej informacji o produkcie

Wymiary (szer. x wys. x gł.):

ok. 5 x 3 x 1 cm.

Kolor:

zielony.
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Zawsze najwyższa jakość! Siłą naszych produktów jest ich jakość. I serwis: tylko my udzielamy dłuższej niż zazwyczaj, 3-letniej gwarancji na zakupione produkty.

Numer zamówienia:

27327

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Adres za granicą

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).