Schließen
Plecak

Odkryj plecaki dziecięce do przedszkola i szkoły

Kanapki, bidon i kredki - w przedszkolu, w szkole lub na wycieczce dzieci potrzebują wielu rzeczy. Praktycznym rozwiązaniem jest, by maluchy mogły te przybory same spakować i nosić ze sobą. Plecak dla dzieci powinien spełniać wiele wymagań: Torb musi być ergonomiczna i dopasowana do wzrostu, a ponadto dobrze się prezentować i być wytrzymała. Dobrze więc, jeśli możesz polegać na najlepszej jakości od Tchibo!

Na co zwrócić uwagę kupując plecak dla dziecka

Plecak dziecięcy przewidziany na wycieczkę lub wędrówkę powinien być jak najlżejszy i stabilnie leżeć na plecach dzięki dopasowanym szelkom i pasowi piersiowemu. W życiu codziennym decydującym kryterium jest wielkość - oprócz ubrań na zmianę, bidonu i śniadaniówki, powinna zmieścić się przynajmniej jedna książka w formacie A4. Uwaga: Duże plecaki dla dzieci kuszą, by zapakować do nich niepotrzebne rzeczy. Waga plecaka przedszkolaka nie może przekraczać 10% wagi ciała dziecka!

Ważne: Plecak musi być dobrej jakości!

Plecak dziecięcy musi spełniać konkretne wymagania. Dobrze, jeśli można polegać na wysokiej jakości wykonania, która w Tchibo jest standardem. Zwracamy uwagę na wytrzymałe i wodoodporne materiały, ergonomiczny kształt z przemyślanymi przegrodami oraz szelki o regulowanej długości i łatwe w obsłudze zapięcia. Dobre samopoczucie i bezpieczeństwo Twojego dziecka jest najważniejsze!

Piękne i praktyczne? Ależ oczywiście!

W Tchibo skupiamy się na nienagannym wykonaniu i przyjaznym dla dzieci wzornictwie! Super plecaki z bohaterami kreskówek są hitem wśród najmłodszych, podobnie jak urocze motywy zwierzęce lub zabawne wzory we wszystkich możliwych kolorach. Szczególnie popularne wśród dziewcząt i chłopców: Plecaki w kształcie zwierząt, na przykład z uroczymi kocimi uszkami wykonanymi z puszystego futerka. Plecaki dla dzieci z elementami odblaskowymi zwiększają bezpieczeństwo o zmierzchu i w ciemności.

Co powinno się znaleźć w plecaku dziecięcym?

Plecak dziecięcy powinien być tak lekki, jak to tylko możliwe. Dlatego lepiej jest zrezygnować ze zbyt dużych bidonów, ciężkich książek czy zbyt bogato napełnionych śniadaniówek. Nie należy również pakować zbyt wielu zabawek. Wyjaśnij dziecku delikatnie, że nie każde ulubione pluszowe zwierzątko zawsze może się tam znaleźć. Jednak nazwisko i adres dziecka oraz numer telefonu rodzica są w plecaku niezbędne - najlepiej by były dobrze przyszyte, aby nic się nie zgubiło.

Jakość, która się opłaca – nasza obietnica

Aby Twoje dziecko mogło bez wahania używać plecaka na co dzień i aby mogło cieszyć się nim jak najdłużej, stale poddajemy oferowane przez nas plecaki dziecięce odpowiednim testom wykonywanym przez niezależne instytuty. Oznaczenie TCM od Tchibo gwarantuje Państwu sprawdzoną jakość: Nasza oferta w sklepie internetowym obejmuje materiały wolne od szkodliwych substancji, przemyślane wzornictwo i unikalne produkty, które są dostępne tylko w Tchibo!