Schließen

Odbiornik muzyczny Bluetooth®

79,95
  • Produkt tymczasowo niedostępny
  • Bezprzewodowy odbiór muzyki dzięki technologii Bluetooth® – np. przez wieżę stereofoniczną lub przenośne głośniki
  • Bezpośrednie sterowanie muzyką przez urządzenie wyposażone w technologię Bluetooth®, np. smartfon, tablet lub notebook
  • Zapamiętuje maksymalnie 6 urządzeń

Odbiornik muzyczny Bluetooth®

Numer zamówienia 37729
Zamieni każdy głośnik w głośnik Bluetooth® - zasięg do 10 m. Bezprzewodowy odbiór muzyki przez technologię Bluetooth® np. poprzez wieżę stereo i przenośne głośniki. Bezpośrednie sterowanie muzyką przez urządzenie wyposażone w technologię Bluetooth®, np. smartfon, tablet lub notebook. Bluetooth® v2.0 z EDR zapewnia doskonałą jakość transmisji. Zapamiętuje maksymalnie 6 urządzeń. Kompatybilny z Bluetooth® A2DP i Bluetooth® v2.1 z EDR. Z przewodem audio z wtykiem 3,5 mm, przewodem typu cinch stereo i zasilaczem sieciowym.

Kolor: czarny.
Wymiary: ok. 5 x 5 cm.

Pobierz więcej informacji o produkcie

Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.
Gwarancja
Gwarancja
Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg, udziela na ten artykuł 3 lat gwarancji od daty zakupu. W okresie gwarancyjnym bezpłatnie naprawimy wszelkie wady materiałowe lub fabryczne. Warunkiem uznania gwarancji jest przedstawienie dowodu zakupu od Tchibo lub autoryzowanego partnera dystrybucyjnego Tchibo. Niniejsza gwarancja obowiązuje w krajach UE, w Szwajcarii i Turcji. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych niewłaściwą obsługą oraz części zużywalnych / materiałów eksploatacyjnych. Niniejsza gwarancja nie ogranicza ustawowych praw gwarancyjnych. Dalsze warunki znajdują się w instrukcji obsługi.

Numer zamówienia:

37729

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Adres za granicą
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).