Schließen

1 przedpokój, 4 style

Nowe pomysły na wnętrza w różnych stylach

Przedpokój to wizytówka każdego mieszkania. To pierwsze pomieszczenie, od którego każda osoba przebywająca w naszym domu, zaczyna swoją wizytę. To tutaj witamy i żegnamy naszych gości. Dlatego zadbajmy o to, by zachwycał już od pierwszego spojrzenia, bo w końcu pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Dzięki czterem różnym stylom aranżacyjnym każdy znajdzie coś dla siebie.

Poznaj nasze bestsellery

Styl industrialny

Wytrzymałość, prostota kształtów i pragmatyzm. Nowa interpretacja fabrycznego wystroju wnętrz: z drewnianymi i metalowymi materiałami i bez zbędnych upiększeń.

Styl nowoczesny

Stonowany, uporządkowany i funkcjonalny. Neutralne barwy i proste linie to delikatne tło dla ciekawych i oryginalnych dodatków.

Styl rustykalny

Spokój, relaks i tradycja. Klasyczny styl rustykalny zachwyca charakterystycznymi, drewnianymi detalami i bez trudu odnajdzie się w wielkomiejskich wnętrzach.

Styl skandynawski

Ponadczasowa przytulność i bliskość natury. Nowoczesny styl ze Skandynawii bawi się kontrastem między żywym drewnem a jednobarwnymi powierzchniami i tkaninami.

  
  • Ławka z półkami do przechowywania
Element naszej serii nordyckiej
599,00
Podgląd
  
Wyprzedany
 
  • Szafa do przedpokoju 4 w 1
Element naszej serii nordyckiej
1 799,00
Podgląd
 
  
  • Komoda
Element naszej serii nordyckiej
799,00
Podgląd
 
  
  
  
  
 
Wyprzedany
  • Lampa stołowa
Z chromowaną podstawą
159,99
 
  
   
Wyprzedany
  • Lampka stołowa, czarna
Z tekstylnym abażurem
69,99
 
 
Wyprzedany
 
  
  
      
  • Składany, stojący wieszak na ubrania, z litego drewna
Wiele możliwości zawieszenia na drążku i na bocznych szczebelkach
419,00
Podgląd
 
  • Ławka z litego drewna
Oszczędność miejsca - ławka, regał na buty i do przechowywania w jednym
319,99
Podgląd
 
Wyprzedany
  • Wieszak-garderoba
Element naszej serii nordyckiej
549,00

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

Wszyscy razem ponosimy odpowiedzialność za dzisiejszy i jutrzejszy świat. Dlatego w Tchibo od ponad 14 lat dbamy o to, aby nasze produkty były wykonywane w sposób, który jest fair - z szacunku dla przyrody i ludzi, z którymi pracujemy. Na wielu obszarach odnieśliśmy już sukces. Jesteśmy z tego dumni. Jednocześnie wiemy, że przed nami jeszcze długa droga i wiele przeszkód, które uda nam się pokonać tylko wspólnie, a nie w pojedynkę. Razem z ludźmi, którzy wytwarzają nasze produkty, i razem z Państwem - naszymi klientami odkrywającymi świat Tchibo. Dowiedz się więcej na stronie: https://www.tchibo.pl/zrownowazony-rozwoj-w-tchibo-c400107040.html.
Lasów nie da się zastąpić. Mają wpływ na klimat i tworzą ochronną przestrzeń dla zwierząt i ludzi. By je zachować, nasze produkty z drewna z certyfikatem FSC® są DOBRZE ZROBIONE.

Surowe wytyczne rady FSC® (Forest Stewardship Council®) gwarantują odpowiedzialną gospodarkę leśną – od drzewa do gotowego produktu.Możesz być pewien, że w ten sposób chroniona jest biologiczna różnorodność lasów. Ochroną objęte są również prawa i bezpieczne warunki pracy robotników leśnych. Tak właśnie wygląda zrównoważony rozwój.