Naszyjnik, pozłacany 23-karatowym złotem, ze słodkowodną perłą hodowlaną

99,99
zawiera VAT
Produkt jest chwilowo niedostępny. Abyśmy mogli poinformować Cię o dostępności produktu musisz się najpierw zalogować albo zarejestrować w systemie.
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Naszyjnik, pozłacany 23-karatowym złotem, ze słodkowodną perłą hodowlaną

Numer zamówienia 153929
  • Pozłacany 23-karatowym złotem
  • Naszyjnik ze słodkowodną perłą hodowlaną
  • Regulowana długość do ok. 55 cm

Kolor

W kolorze złota
Perła: biała

Materiał

Mosiądz pozłacany 23-karatowym złotem
Ze słodkowodną perłą hodowlaną

Wymiary

Naszyjnik: długość ok. 55 cm, Ø ok. 3,5 mm
Perła: ok. 16 x 12 mm
Perły słodkowodne hodowane w jeziorach i mniejszych rzekach wyróżniają się niesamowitym bogactwem kształtów i kolorów, a ich powłoka wyjątkowo pięknie lśni. W dotychczasowej hodowli, w której nie umieszczało się w małży rdzenia, tylko rzadko uzyskiwano okrągłe i duże perły. Ponieważ metody hodowli są stale ulepszane, dzisiaj oferowane są również perły o kulistym kształcie i w większych rozmiarach. O niepowtarzalnym i wyjątkowym charakterze słodkowodnych pereł hodowlanych świadczą jednak egzemplarze, które wyróżniają się nieregularnymi, barokowymi kształtami.
"Powłoka dopełnia perfekcyjny wygląd naszej modnej biżuterii. Nasza biżuteria jest powlekana metalami szlachetnymi: rodem lub złotem. Rod jest metalem platynowym, który nadaje biżuterii promienny, biały połysk. Dla uzyskania szlachetnego odcienia złota używamy złota 23-karatowego, a dla delikatnego odcienia różowego - złota 18-karatowego. Dzięki temu możesz cieszyć się swoją biżuterią przez długi czas.
"
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Numer zamówienia:

153929

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Adres za granicą
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).