Schließen
20% discount

Nasi milusińscy

Ekologiczna odzież dla niemowląt i dzieci

Poznaj nasze bestsellery

Dobre samopoczucie

Moda dla dziewczynek z bawełną ekologiczną

Słodka bielizna

Piżamy, koszulki i figi dla dziewczynek

Dobry wybór

Ekologiczna odzież dla chłopców

Ekologia to coś więcej:

Produkty z certyfikatem GOTS zawierają bawełnę z upraw ekologicznych, tak jak te posiadające pieczęć Bio. Ponadto cały łańcuch produkcyjny zapewnia zgodność z kryteriami środowiskowymi i społecznymi. Oznacza to na przykład, że odzież jest produkowana bez niebezpiecznych substancji chemicznych i innych szkodliwych dodatków.

Wygoda ponad wszystko!

Chłopięca bielizna

Bawełna ekologiczna potrafi więcej:

Uprawy ekologiczne chronią przyrodę, glebę i ograniczają zużycie wody, dzięki czemu w przyszłości nadal będziemy mogli uprawiać rolnictwo. Ważne jest to nie tylko dla nas, lecz także dla najmłodszych: dla kolejnych pokoleń.

Ekologiczne ubranka dla najmłodszych

Body, koszulki, spodnie i kurtki

  
   
   
 
 
   
 
 
   
 

Czy body może oszczędzać wodę:

Przy uprawie bawełny ekologicznej stosuje się wyłącznie naturalne nawozy i środki ochrony roślin. A to z kolei pozwala zachować żyzność gleby, chroni zdrowie ludzi i oszczędza wodę - w przeliczeniu: o 257 litrów na każdej dziecięcej koszulce. A na dodatek: 100% naszej odzieży dla dzieci i niemowląt zawiera bawełnę pochodzącą z uprawy ekologicznej.

Wszystko dla naszych milusińskich

Akcesoria dla niemowląt

Innowacja z trzciny cukrowej

Kubeczki do zabawy wodą i piaskiem są zapowiedzią cudownej zabawy i łączą w sobie wiele zalet innowacyjnego i ekologicznego materiału, Polietylen Braskem’s I’m greenTM wytwarzany jest z trzciny cukrowej. Do produkcji tego nadającego się do recyklingu tworzywa sztucznego nie zużywa się kopalnych surowców, np. ropy naftowej.
 

POSTĘPUJEMY ODPOWIEDZIALNIE: WOBEC LUDZI I NATURY

Na wielu obszarach odnieśliśmy już sukces. Jesteśmy z tego dumni. Jednocześnie wiemy, że przed nami jeszcze długa droga. Każdego dnia pracujemy, aby osiagnąć coraz więcej.
Również nasze tekstylia z biobawełną są DOBRZE ZROBIONE i pomagają osiągnąć nasz cel: działać w 100% w sposób zrównoważony. W pewnym stopniu już osiągnęliśmy sukces, ponieważ w 2015 roku 76% stosowanej bawełny pochodziło ze zrównoważonych źródeł.

Zrównoważona uprawa biobawełny chroni różnorodność gatunkową i zachowanie żyzności gleb, co przynosi korzyści farmerom. Nasze produkty z biobawełny w prosty sposób rozpoznasz po informacji o materiale: jeśli co najmniej 95% składu stanowi biobawełna, gwarancją jest pieczęć OCS 100 – a powyżej 50% pieczęć OCS Blended.
Nasza odzież certyfikowana zgodnie z Global Organic Textile Standard (GOTS) sprawia potrójną przyjemność. Korzyści z kontrolowanego biologicznego sposobu uprawy i spełniania wymogów środowiskowych i społecznych w całym łańcuchu produkcyjnym odnoszą wszyscy: środowisko, ludzie biorący udział w łańcuchu dostaw i Ty.

JAKOŚĆ GOTS
W tym tygodniu oferujemy wybrane produkty z certyfikatem GOTS. Zawierają 70% / co najmniej 70% bawełny z kontrolowanych upraw biologicznych i są produkowane zgodnie z Global Organic Textile Standard (GOTS). Zarówno podczas upraw jak i obróbki rezygnujemy z użycia niebezpiecznych chemikaliów i krytycznych dodatków.