Schließen

Lustrzana lampka LED z betonową podstawą

149,99
  • Produkt tymczasowo niedostępny
  • Z ozdobną żarówką filament LED XL świecącą przyjemnym, ciepłym światłem
  • Żarówka z w połowie srebrną, malowaną od wewnątrz kopułą
  • Średnica żarówki ok. 12,5 cm
  • Oprawa E27

Lustrzana lampka LED z betonową podstawą

Numer zamówienia 106294
Ta stylowa lampka LED z lustrzaną kopułą żarówki i ozdobną, betonową podstawą będzie przyciągać spojrzenia nawet wyłączona, a co dopiero po zaświeceniu. Zintegrowana żarówka filament LED w rozmiarze XL zadba o ciepłe światło i stworzy przytulną atmosferę. Dzięki malowanej od wewnątrz, srebrnej kopule żarówki lampka rozbłyśnie piękną grą cieni i rozproszonego światła. Z włącznikiem na kablu i oprawą E27. Betonowa podstawa, z natury surowa i rustykalna, posiada podkładkę chroniącą podłoże przed zarysowaniem.

Kolor

Podstawa: szara
Kabel: czarno-biały
Włącznik/wyłącznik i wtyczka: czarne

Materiał

Podstawa: beton
Kabel z tekstylnym oplotem

Wymiary

Szer. x wys. x gł. podstawy ok. 10 x 10 x 10 cm
Całkowita wysokość z podstawą i żarówką ok. 24 cm
Ø żarówka ok. 12,5 cm
Wysokość podstawy ok. 10 cm
Długość kabla ok. 2 m

Zawartość / wyposażenie

Z żarówką filament

Waga

Ok. 1,7 kg

Moc

7 W
Te lampy LED wyposażone są w innowacyjną technologię żarówek filamentowych LED i łączą w sobie klasyczny wygląd żarówki z zaletami technologii LED, czyli długiej żywotności. Zapewniają jednorodne, wszechstronne, przyjemnie ciepłe białe światło i są mniej wrażliwe na wibracje niż tradycyjne żarówki. Szczególnie ekonomiczne w zużyciu energii, spełniają wymagania dla klas efektywności energetycznej A+ i A++.
Gwarancja
Gwarancja
Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg, udziela na ten artykuł 3 lat gwarancji od daty zakupu. W okresie gwarancyjnym bezpłatnie naprawimy wszelkie wady materiałowe lub fabryczne. Warunkiem uznania gwarancji jest przedstawienie dowodu zakupu od Tchibo lub autoryzowanego partnera dystrybucyjnego Tchibo. Niniejsza gwarancja obowiązuje w krajach UE, w Szwajcarii i Turcji. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych niewłaściwą obsługą oraz części zużywalnych / materiałów eksploatacyjnych. Niniejsza gwarancja nie ogranicza ustawowych praw gwarancyjnych. Dalsze warunki znajdują się w instrukcji obsługi.

Numer zamówienia:

106294

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Adres za granicą
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).