Schließen
20% discount

Lato pod znakiem luzu

Moda męska na ciepłe dni

Poznaj nasze bestsellery

Letnie męskie stylizacje

Koszule, koszulki i szorty

Działamy odpowiedzialnie

Dlaczego bawełna ekologiczna jest lepsza?

Uprawy ekologiczne chronią przyrodę, glebę i ograniczają zużycie wody, zapobiegają wyjałowieniu ziemi.

  
  
  
  
  
  
  
 
  
  
  
 
ostatnie sztuki
  • Szorty kąpielowe
Wysoki komfort noszenia i doskonałe dopasowanie dzięki wewnętrznym slipom z dzianiny dziurkowanej
59,99
Podgląd
 
  

Wygodna bielizna na dzień i na noc

Piżamy, slipy i odzież rekreacyjna

Materiały przyjazne dla środowiska w Tchibo

Bawełna ekologiczna

Dowiedz się więcej
Bawełna, z której wykonane są te produkty, pochodzi z uprawy ekologicznej. To oznacza, że w procesie uprawy roślin stosowane są wyłącznie naturalne środki ochrony roślin. Umożliwia to oszczędność wody oraz utrzymanie gleby w dobrej kondycji, co z kolei przyczynia się do ochrony środowiska i zdrowia człowieka.
Jeśli artykuł certyfikowany jest dodatkowo przez Global Organic Textile Standard (GOTS), oznacza to, że bawełna pochodzi z upraw ekologicznych i że w trakcie całego procesu produkcyjnego, jakim poddawane są tkaniny, przestrzegane są kryteria społeczne.
Zielony Guzik to państwowy znak jakości przyznawany za wyroby tekstylne wytwarzane w sposób przyjazny dla środowiska i w zgodzie z kryteriami społecznymi, który równocześnie bada stopień zaangażowania całego przedsiębiorstwa. Chcąc przystąpić do programu Zielony Guzik, udowadniamy, że znamy ryzyko związane z produkcją naszych produktów i ponosimy za nie odpowiedzialność. Niektóre z naszych artykułów wyróżnione są już teraz znakiem jakości Zielony Guzik. Dowiedz się więcej na: tchibo.pl i www.gruener-knopf.de
 
ostatnie sztuki
  
  
   
  
  • Podkoszulki trykotowe, 2 sztuki
Bez przeszkadzających szwów bocznych
44,99
Podgląd
    
 
  • Bokserki, 2 pary
Płaska i elastyczna gumka w pasie o miękko drapanej stronie wewnętrznej
44,99
Podgląd
  
     
 
 
    
      

POSTĘPUJEMY ODPOWIEDZIALNIE: WOBEC LUDZI I NATURY

Na wielu obszarach odnieśliśmy już sukces. Jesteśmy z tego dumni. Jednocześnie wiemy, że przed nami jeszcze długa droga. Każdego dnia pracujemy, aby osiagnąć coraz więcej.
Również nasze tekstylia z biobawełną są DOBRZE ZROBIONE i pomagają osiągnąć nasz cel: działać w 100% w sposób zrównoważony. W pewnym stopniu już osiągnęliśmy sukces, ponieważ w 2015 roku 76% stosowanej bawełny pochodziło ze zrównoważonych źródeł.

Zrównoważona uprawa biobawełny chroni różnorodność gatunkową i zachowanie żyzności gleb, co przynosi korzyści farmerom. Nasze produkty z biobawełny w prosty sposób rozpoznasz po informacji o materiale: jeśli co najmniej 95% składu stanowi biobawełna, gwarancją jest pieczęć OCS 100 – a powyżej 50% pieczęć OCS Blended.
Nasza odzież certyfikowana zgodnie z Global Organic Textile Standard (GOTS) sprawia potrójną przyjemność. Korzyści z kontrolowanego biologicznego sposobu uprawy i spełniania wymogów środowiskowych i społecznych w całym łańcuchu produkcyjnym odnoszą wszyscy: środowisko, ludzie biorący udział w łańcuchu dostaw i Ty.

JAKOŚĆ GOTS
W tym tygodniu oferujemy wybrane produkty z certyfikatem GOTS. Zawierają 70% / co najmniej 70% bawełny z kontrolowanych upraw biologicznych i są produkowane zgodnie z Global Organic Textile Standard (GOTS). Zarówno podczas upraw jak i obróbki rezygnujemy z użycia niebezpiecznych chemikaliów i krytycznych dodatków.
Nasze tekstylia Cotton made in Africa są DOBRZE ZROBIONE, ponieważ wspierają zrównoważoną uprawę bawełny w Afryce. W ramach tej inicjatywy uzyskuje wsparcie ok. 670 tysięcy rolników uprawiających bawełnę. Wliczając ich rodziny, ok. 5,3 milionów ludzi otrzymuje pomoc w samodzielnym polepszeniu swojego życia.

POMOC DZIĘKI HANDLOWI
Sprawiedliwość społeczna, większe dochody dla rodzin i ochrona środowiska – to nasze cele. Na szkoleniach rolnicy uczą się wydajnej i ekologicznej uprawy bawełny. Dzięki wyższym plonom i większym dochodom własnymi siłami polepszają sytuację swoją i swojej rodziny. Im więcej bawełny znajduje nabywców, tym lepiej, ponieważ opłaty licencyjne, które płacą za nią firmy, są inwestowane na miejscu, np. w szkoły. Kupując sobie modne produkty gwarantujące dobre samopoczucie, dajesz innym lepszą przyszłość.