Schließen
20% discount

Zaproś lato do swojego domu!

Aranżacja wnętrz w jasnych kolorach

Poznaj nasze bestsellery

Salon jako wizytówka i serce domu

Skandynawskie meble do pokoju dziennego

Czysta radość mieszkania

Białe meble i wygodne kanapy premium

 
  
  
    
  • Sofa na sprężynach
Element naszej serii nordyckiej
2 799,00
Podgląd
  

Królewski relaks

Elegancka sofa obita jest w całości delikatną tkaniną strukturalną. Zaokrąglone krawędzie nadają jej wyjątkowo miękkiego charakteru zapraszającego do odpoczynku. Ten mebel to sofa i łóżko dla gości w jednym.
Zobacz sofę

Witaj w domu

Szafy do przedpokoju i pomysły na przechowywanie

Stylowa kraina snu

Czarujące meble do sypialni

Masz chrapkę na zmianę aranżacji?

Meble w stylu scandi do kuchni i jadalni

POSTĘPUJEMY ODPOWIEDZIALNIE: WOBEC LUDZI I NATURY

Na wielu obszarach odnieśliśmy już sukces. Jesteśmy z tego dumni. Jednocześnie wiemy, że przed nami jeszcze długa droga. Każdego dnia pracujemy, aby osiagnąć coraz więcej.
Lasów nie da się zastąpić. Mają wpływ na klimat i tworzą ochronną przestrzeń dla zwierząt i ludzi. By je zachować, nasze produkty z drewna z certyfikatem FSC® są DOBRZE ZROBIONE.

Surowe wytyczne rady FSC® (Forest Stewardship Council®) gwarantują odpowiedzialną gospodarkę leśną – od drzewa do gotowego produktu.Możesz być pewien, że w ten sposób chroniona jest biologiczna różnorodność lasów. Ochroną objęte są również prawa i bezpieczne warunki pracy robotników leśnych. Tak właśnie wygląda zrównoważony rozwój.
Aby pomóc zachować wszystkie ważne funkcje lasów, ten produkt pochodzi z regionalnej, zrównoważonej gospodarki leśnej i jest DOBRZE ZROBIONY.

Wysokie standardy środowiskowe i krótkie odcinki transportowe gwarantują odpowiedzialną i przyjazną dla klimatu gospodarkę leśną. Dzięki temu biologiczna różnorodność lasów jest odpowiednio chroniona. Troszczymy się również o przestrzeganie praw oraz bezpieczeństwa warunków pracy w lasach. W działaniach na rzecz środowiska liczy się każdy szczegół.