Ławka ogrodowa, vintage grey

659,00
Produkt jest chwilowo niedostępny. Abyśmy mogli poinformować Cię o dostępności produktu musisz się najpierw zalogować albo zarejestrować w systemie.
  • Produkt tymczasowo niedostępny
  • Dowolne zastosowanie – z rozkładanym stołem
  • 100% z drewna akacjowego posiadającego certyfikat FSC®
  • Odporna na działanie czynników atmosferycznych i wytrzymała

Ławka ogrodowa, vintage grey

Numer zamówienia 68544
Akacjowe meble ogrodowe
Ławka ogrodowa w modnym kolorze vintage grey oferuje miejsce dla trzech osób, lub dla dwóch przy wygodnym, zintegrowanym z ławką, rozkładanym stole. Odporna na działanie czynników atmosferycznych i wytrzymała ławka została wykonana w 100% z drewna akacjowego posiadającego certyfikat FSC®, posiada okucia z ocynkowanego metalu i idealnie nadaje się do użytku w ogrodzie, na tarasie lub balkonie.
Kolor:
Vintage grey.

Materiał:
100% drewno akacjowe posiadające certyfikat FSC®.
Okucia z ocynkowanego metalu.

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 150 x 104 x 66 cm.

Wyposażenie:
Z materiałami montażowymi i instrukcją montażu.
Vintage Grey

Ten wyjątkowy wygląd z lekką patyną uzyskuje się poprzez nałożenie pięciu pojedynczych warstw. Każdy mebel wykonywany jest ręcznie, dzięki czemu to prawdziwy unikat. Charakterystyczna dla tego stylu jest piękna struktura powierzchni i aksamitnie matowa, chroniąca przed zarysowaniami warstwa wierzchnia. Powierzchnię mebli należy czyścić jedynie wilgotną ściereczką i delikatnym środkiem czyszczącym, a następnie wytrzeć na sucho.
Drewno akacjowe

Dzięki swej wytrzymałości, giętkości i wysokiej odporności na działanie czynników atmosferycznych drewno akacjowe doskonale nadaje się do produkcji mebli stosowanych na zewnątrz.

Lasów nie da się zastąpić. Mają wpływ na klimat i tworzą ochronną przestrzeń dla zwierząt i ludzi. By je zachować, nasze produkty z drewna z certyfikatem FSC® są DOBRZE ZROBIONE.

Surowe wytyczne rady FSC® (Forest Stewardship Council®) gwarantują odpowiedzialną gospodarkę leśną – od drzewa do gotowego produktu.
Możesz być pewien, że w ten sposób chroniona jest biologiczna różnorodność lasów. Ochroną objęte są również prawa i bezpieczne warunki pracy robotników leśnych. Tak właśnie wygląda zrównoważony rozwój.
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Numer zamówienia:

68544

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Adres za granicą
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).