Schließen

Lato w kolorze

Stylizacje w różu, bieli i czerwieni

Poznaj nasze bestsellery

Stylizacje w różu i bieli

Koszulki, bluzki, spodnie i dodatki

 
 • Bluzka z długim rękawem
Przyjemnie miękka mieszanka bawełny i wiskozy
39,99
Podgląd
 
 • Obszerny pulower z delikatnej dzianiny
 • Obszerny pulower z delikatnej dzianiny
Miękko układająca się mieszanka materiałowa z zawartością wiskozy
89,99
Podgląd
 
  
 • Spodnie dżinsowe o długości 7/8
Przyjemnie miękka mieszanka bawełny i stretchu
109,99
Podgląd
 
 • Bluzka damska
Przód z wstawką z tkaniny – tył i rękawy z miękko układającej się mieszanki
włókna Lenzing Viscose® i stretchu
79,99
Podgląd
 • Bluzka–tunika
Z miękko układającej się wiskozy
79,99
Podgląd
 
 • Bluzka z krótkimi rękawami
Lekka bawełna o delikatnej, tkanej strukturze
59,99
Podgląd
 
 • Bluzka z wstawką z tkaniny
 • Bluzka z wstawką z tkaniny
 • Bluzka z wstawką z tkaniny
Przód z miękko układającej się tkaniny, tył i rękawy z przyjemnie miękkiej mieszanki włókna Lenzing Viscose® i stretchu
59,99
Podgląd
 
 • Bluzka
Materiał wierzchni z tkaniny dziurkowanej - dżersejowy top z miękko układającej się mieszanki włókna Lenzing Viskose® i stretchu
59,99
Podgląd
   

Czas na kolor!

Letnia moda w czerwieni i granacie

Najnowszy trend:

Czerwień i róż

Czerwony kolor jest bardzo wszechstronny. Czerwień to wspaniały kontrast dla czerni, bieli i szarości. Pięknie prezentuje się również z beżowymi i kremowymi odcieniami.

Jeśli wolisz subtelniejsze zestawy, wybierz kolor różowy i połącz go z bielą, szarościami, brązami albo kremowymi i ciemnozielonymi odcieniami. Różowe i czerwone odcienie można bez obaw ze sobą łączyć. Styl colour-blocking to ostatni krzyk mody!

Klasyka to podstawa

Mieszaj i łącz góry z dołami tak, jak lubisz

  
 
 • Bluzka z wstawką z tkaniny
 • Bluzka z wstawką z tkaniny
 • Bluzka z wstawką z tkaniny
Przód z miękko układającej się tkaniny, tył i rękawy z przyjemnie miękkiej mieszanki włókna Lenzing Viscose® i stretchu
59,99
Podgląd
  
   
  
  
  
 
  

Lekka bielizna na lato

Biustonosze, figi i koszulki

Uśmiech od ucha do ucha

Bielizna nocna i odzież rekreacyjna

Błyszczące wspaniałości

Biżuteria i zegarki

POSTĘPUJEMY ODPOWIEDZIALNIE: WOBEC LUDZI I NATURY

Na wielu obszarach odnieśliśmy już sukces. Jesteśmy z tego dumni. Jednocześnie wiemy, że przed nami jeszcze długa droga. Każdego dnia pracujemy, aby osiagnąć coraz więcej.
Również nasze tekstylia z biobawełną są DOBRZE ZROBIONE i pomagają osiągnąć nasz cel: działać w 100% w sposób zrównoważony. W pewnym stopniu już osiągnęliśmy sukces, ponieważ w 2015 roku 76% stosowanej bawełny pochodziło ze zrównoważonych źródeł.

Zrównoważona uprawa biobawełny chroni różnorodność gatunkową i zachowanie żyzności gleb, co przynosi korzyści farmerom. Nasze produkty z biobawełny w prosty sposób rozpoznasz po informacji o materiale: jeśli co najmniej 95% składu stanowi biobawełna, gwarancją jest pieczęć OCS 100 – a powyżej 50% pieczęć OCS Blended.
Tekstylia oznaczone pieczęcią ECO-LOGIC pochodzą z indyjskiego projektu obejmującego drobnych farmerów Appachi ECO-LOGIC Cotton.
Podczas pełnej wzajemnego szacunku współpracy, farmerzy uczestniczący w projekcie ECO-LOGIC uczą się, jak uprawiać bawełnę na bazie naturalnych środków ochrony roślin i nawozów, co jest korzystne dla środowiska, dla pól i naturalnie również dla samych farmerów.
ŁAGODNOŚĆ DLA CZŁ‎OWIEKA I ŚRODOWISKA
Skóra jest materiałem o szczególnie wysokiej jakości i wytrzymałości. Możesz długo cieszyć się produktem. Ponadto nasze produkty ze skóry są garbowane bez użycia chromu. To pozwala z jednej strony zmniejszyć obciążenie środowiska chromem, a z drugiej ogranicza zagrożenia dla zdrowia ludzi pracujących przy produkcji i dla Twojego zdrowia, u Ciebie w domu.
W przypadku naszej mody z wiskozy Lenzing® od razu czujesz, że jest DOBRZE ZROBIONA. Odznacza się ona szczególną miękkością i doskonale sie układa.

Włókno celulozowe nie tylko gwarantuje miękkość w dotyku, ale jest też dobre dla środowiska. Wiskoza jest produkowana z surowców roślinnych. Są one zasadniczo pozyskiwane ze zrównoważonych źródeł. Podczas produkcji zwracamy uwagę na zachowanie wysokich standardów jakościowych i środowiskowych.
Jedwabista miękkość, transport wilgoci i wyrównywanie temperatury – jak przyjemne są rzeczy DOBRZE ZROBIONE, poczujesz, nosząc naszą bieliznę nocną z włókna TENCEL®. Włókno Lyocell przekonuje dzięki doskonałym właściwościom w noszeniu, a dodatkowo jego produkcja jest wyjątkowo zrównoważona.

Surowiec do produkcji włókien TENCEL® to celuloza pozyskiwana z drewna z certyfikatem FSC®. Włókno TENCEL® jest wytwarzane w zamkniętym obiegu produkcyjnym. Dzięki temu masz pewność, że nasz bielizna nocna z włókna TENCEL® jest tak samo dobra dla środowiska, jak przyjemna w dotyku.