Schließen

Lato na stole

Pyszne słodkości z sezonowymi owocami

Poznaj nasze bestsellery

Słodkie wypieki!

Urządzenia i akcesoria kuchenne do pieczenia

 

Małe słoiki, wielki efekt i smak!

Zestaw czterech małych słoików do przetworów polubi każdy amator pyszności: słodkich i wytrawnych. Można w nich przyrządzić, przechowywać i serwować prawdziwe kulinarne cuda - wiele razy.

Pychota - pieczone z miłością!

Koszyk do wyrastania chleba, naczynie i mata do pieczenia: dzięki tym naczyniom do pieczenia chleba z naszej kolekcji możesz otworzyć swoją własną, domową piekarnię. Do startu, gotowi, start: przygotuj ciasto, włóż je do pieca
i delektuj się świeżym chlebem!

Słoneczne pozdrowienia

Dekoracje stołowe, naczynia i piknikowe pomysły

    
 
  
   
   
  
   
   
 

Kuchnia w nowej odsłonie

Ozdobne i praktyczne przybory kuchenne

 
Wyprzedany
  • Ścierki do wycierania naczyń, 3 sztuki
Wysokogatunkowa, czysta bawełna – chłonna i niepozostawiająca kłaczków na wycieranych naczyniach
39,99
   
  • Deska do krojenia
Antypoślizgowe krawędzie zapewniają stabilną pozycję podczas krojenia
39,99
Podgląd
 
  • Obierak do jabłek
Umożliwia szybkie i łatwe obieranie
34,99
Podgląd
  
  
   
 
 
   
  • Tarka do cytrusów
Z pojemnikiem na starte produkty oraz z przykrywką
29,99
Podgląd
 
  
 
  • Płaskie sito do zlewozmywaka
Wiele możliwości zastosowania – umożliwia higieniczną i czystą pracę
54,99
Podgląd
 
   

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

Wszyscy razem ponosimy odpowiedzialność za dzisiejszy i jutrzejszy świat. Dlatego w Tchibo od ponad 14 lat dbamy o to, aby nasze produkty były wykonywane w sposób, który jest fair - z szacunku dla przyrody i ludzi, z którymi pracujemy. Na wielu obszarach odnieśliśmy już sukces. Jesteśmy z tego dumni. Jednocześnie wiemy, że przed nami jeszcze długa droga i wiele przeszkód, które uda nam się pokonać tylko wspólnie, a nie w pojedynkę. Razem z ludźmi, którzy wytwarzają nasze produkty, i razem z Państwem - naszymi klientami odkrywającymi świat Tchibo. Dowiedz się więcej na stronie: https://www.tchibo.pl/zrownowazony-rozwoj-w-tchibo-c400107040.html.
Również nasze tekstylia z biobawełną są DOBRZE ZROBIONE i pomagają osiągnąć nasz cel: działać w 100% w sposób zrównoważony. W pewnym stopniu już osiągnęliśmy sukces, ponieważ w 2015 roku 76% stosowanej bawełny pochodziło ze zrównoważonych źródeł.

Zrównoważona uprawa biobawełny chroni różnorodność gatunkową i zachowanie żyzności gleb, co przynosi korzyści farmerom. Nasze produkty z biobawełny w prosty sposób rozpoznasz po informacji o materiale: jeśli co najmniej 95% składu stanowi biobawełna, gwarancją jest pieczęć OCS 100 – a powyżej 50% pieczęć OCS Blended.