Schließen

Lampa solarna z funkcją zmiany kolorów, stylizana na jabłko

349,99 -28%
249,99
 • W magazynie
Termin dostawy
pon., 2020-08-10 - wt., 2020-08-11
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Dostawa do sklepu: bezpłatnie dzięki Click & Collect
 • Zapewnia nastrojowe oświetlenie
 • Nadaje się do użytku na zewnątrz – z nietłukącego się, odpornego na czynniki atmosferyczne tworzywa sztucznego
 • Włącza się automatycznie, gdy zapada zmierzch
 • Możliwość ustawienia płynnej zmiany kolorów lub na stałe jednego koloru

Lampa solarna z funkcją zmiany kolorów, stylizana na jabłko

Numer zamówienia 112634
Światło jest idealnym sposobem na to, aby w ogrodzie lub na tarasie zadbać o wyjątkową i piękną atmosferę - w przypadku tej oto lampy solarnej w kształcie jabłka można wybrać między funkcją zmiany kolorów oraz na stałe ustawionym jednym kolorem. Dzięki zasilaniu solarnemu lampa oszczędza również zużycie energii.

Z panelem solarnym
Lampa wyposażona jest w na stałe wbudowany panel solarny, który zasila również na stałe zintegrowaną żarówkę LED. Dodatkową stabilność zapewnia szpikulec do wbicia lampy w ziemię - ale lampy można używać również bez niego. Lampa automatycznie włącza się przy zapadającym zmierzchu. Za pomocą włącznika znajdującego się pod spodem można ją włączyć lub wyłączyć ręcznie. Lampa wykonana jest z nietłukącego się, odpornego na czynniki atmosferyczne tworzywa sztucznego, dlatego idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz.

Kolor

Biały mrożony

Materiał

Obudowa: 100% polietylen (PE)
Szpikulec do wbicia w ziemię: 100% kopolimer akrylonitrylowo-butadienowo-styrenowy (ABS)

Wymiary

Ø ok. 35 cm
Długość szpikulca do wbicia w ziemię: ok. 18,5 cm

Zawartość / wyposażenie

Z akumulatorem niklowo-metalowo-wodorkowym (możliwość zamówienia dodatkowego akumulatora), szpikulcem do wbicia w ziemię oraz instrukcją użytkowania

Pobierz więcej informacji o produkcie

Gwarancja
Gwarancja
Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg, udziela na ten artykuł 3 lat gwarancji od daty zakupu. W okresie gwarancyjnym bezpłatnie naprawimy wszelkie wady materiałowe lub fabryczne. Warunkiem uznania gwarancji jest przedstawienie dowodu zakupu od Tchibo lub autoryzowanego partnera dystrybucyjnego Tchibo. Niniejsza gwarancja obowiązuje w krajach UE, w Szwajcarii i Turcji. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych niewłaściwą obsługą oraz części zużywalnych / materiałów eksploatacyjnych. Niniejsza gwarancja nie ogranicza ustawowych praw gwarancyjnych. Dalsze warunki znajdują się w instrukcji obsługi.
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Numer zamówienia:

112634

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Adres za granicą
 • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).