Lampa ścienna lub sufitowa stylizowana na stiuk

199,99
 • W magazynie
Termin dostawy
czw., 2021-05-20 - wt., 2021-05-25
 • Dostawa: firma kurierska
 • Dostawa do sklepu: bezpłatnie dzięki Click & Collect
 • Z dekoracyjną żarówką filamentową LED XL - zapewnia przytulne, ciepłe światło
 • Dolna część żarówki ze srebrną powłoką, zapewnia rozproszone światło, z funkcją ściemniania, Ø ok. 9,5 cm
 • Korpus lampy wykonany z gipsu, ozdobiony stylowym stiukiem
 • Korpus można dowolnie pomalować

Lampa ścienna lub sufitowa stylizowana na stiuk

Numer zamówienia 131190
Każdy ucieszy się ze stylowych akcentów w swoim domów. Tym bardziej, jeśli potrafią zadbać również o przytulną atmosferę. Lampa stylizowana na stiuk nada wnętrzom subtelnego charekteru w stylu retro. Jej wyjątkowość polega m. in. na wszechstronności. Korpus lampy wykonany jest z gipsu w przyjaznym, białym kolorze, który można pomalować według uznania na wybrany kolor pasujący do wyposażenia; można oczywiście pozostać też przy bieli. Uniwersalna lampa nadaje się zarówno do montażu na suficie, jak i na ścianie.
Lampa dostarczana jest razem z wyjątkowo dużą żarówką filamentową z funkcją ściemniania, która swoim ciepłym, rozproszonym światłem tworzy przytulną atmosferę. Lampę można używać również z każdą inną żarówką, która pasuje do oprawki E27.

Kolor

Korpus lampy: biały

Materiał

Korpus lampy: gips i metal

Wymiary

Korpus lampy: Ø ok. 30 cm, wysokość ok. 5 cm
Żarówka: Ø ok. 9,5 cm, wysokość ok. 14 cm

Zawartość / wyposażenie

Z żarówką filamentową LED XL, materiałami montażowymi oraz instrukcją użytkowania

Moc

7 W

Detale techniczne

Żarówka filamentowa LED XL, 680 lumenów, 2700 kelwinów

Pobierz więcej informacji o produkcie

Gwarancja
Gwarancja
Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg, udziela na ten artykuł 3 lat gwarancji od daty zakupu. W okresie gwarancyjnym bezpłatnie naprawimy wszelkie wady materiałowe lub fabryczne. Warunkiem uznania gwarancji jest przedstawienie dowodu zakupu od Tchibo lub autoryzowanego partnera dystrybucyjnego Tchibo. Niniejsza gwarancja obowiązuje w krajach UE, w Szwajcarii i Turcji. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych niewłaściwą obsługą oraz części zużywalnych / materiałów eksploatacyjnych. Niniejsza gwarancja nie ogranicza ustawowych praw gwarancyjnych. Dalsze warunki znajdują się w instrukcji obsługi.

Numer zamówienia:

131190

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Adres za granicą
 • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).