Lampa ścienna i sufitowa LED z czujnikiem ruchu

259,99
zawiera VAT
  • Produkt tymczasowo niedostępny
  • Na stałe zintegrowany czujnik ruchu – o zasięgu ok. 3 m
  • Na stałe zintegrowane żarówki LED – świecą ciepłym, białym światłem
  • Kwadratowy kształt, ok. 42 x 42 cm

Lampa ścienna i sufitowa LED z czujnikiem ruchu

Numer zamówienia 117508
Światło na każdym kroku
Lampa ścienna i sufitowa LED sprawi, że koniec szukania włącznika światła po omacku, w ciemności - dzięki czujnikowi ruchu o zasięgu ok. 3 m światło włączy się automatycznie. Kwadratowa lampa, której boki mają długość ok. 42 cm, wyposażona jest w na stałe zintegrowane żarówki LED świecące ciepłym, białym światłem.

Kolor

Biała
Pierścień świetlny: przezroczysty
Osłona lampy: biała mrożona ze srebrną płytką

Materiał

Tworzywo sztuczne

Wymiary

Szer. x wys. x gł.: ok. 42 x 6 x 42 cm

Zawartość / wyposażenie

Z materiałami montażowymi oraz instrukcją użytkowania

Moc

30 W

Pobierz więcej informacji o produkcie

Gwarancja
Gwarancja
Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg, udziela na ten artykuł 3 lat gwarancji od daty zakupu. W okresie gwarancyjnym bezpłatnie naprawimy wszelkie wady materiałowe lub fabryczne. Warunkiem uznania gwarancji jest przedstawienie dowodu zakupu od Tchibo lub autoryzowanego partnera dystrybucyjnego Tchibo. Niniejsza gwarancja obowiązuje w krajach UE, w Szwajcarii i Turcji. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych niewłaściwą obsługą oraz części zużywalnych / materiałów eksploatacyjnych. Niniejsza gwarancja nie ogranicza ustawowych praw gwarancyjnych. Dalsze warunki znajdują się w instrukcji obsługi.

Numer zamówienia:

117508

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Adres za granicą
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).