Lampa podłogowa z tekstylnym kloszem

499,00
 • W magazynie
Termin dostawy
śr., 2021-05-26 - pt., 2021-05-28
 • Dostawa: firma kurierska
 • Dostawa do sklepu: bezpłatnie dzięki Click & Collect
 • Z żarówką LED z funkcją stopniowego ściemniania: 806 lumenów, 10 W, świeci ciepłym, białym światłem
 • Z obrotowym, tekstylnym kloszem laminowanym tworzywem sztucznym
 • Funkcja stopniowego ściemniania aktywowana bezpośrednio za pomocą włącznika lampy: 100%, 50% i 25%
 • 1 żarówka

Lampa podłogowa z tekstylnym kloszem

Numer zamówienia 139129
By wydajnie pracować w domowym biurze, trzeba zapewnić sobie optymalne warunki, a do nich należy prawidłowo dostosowane oświetlenie. Lampa podłogowa z jedną żarówką z funkcją stopniowego ściemniania wyróżnia się ponadczasowym, industrialnym wzornictwem i zadba o odpowiednią atmosferę z 100%, 50% lub 25% mocą. Tekstylny klosz laminowany tworzywem sztucznym jest obrotowy, więc można go ustawić w dowolym miejscu. Żarówka osadzona jest w typowej oprawce E27, więc można ją nawet wymienić. Lampę, która świeci ciepłym, białym światłem, włącza się za pomocą włącznika/wyłącznika umieszczonego na przewodzie. Dzięki chroniącemu podłoże spodowi lampę można postawić również na delikatnych podłogach.

Kolor

Klosz: biały
Podstawa i stelaż: w kolorze niklu, matowe
Przewód: biały

Materiał

Klosz: materiał tekstylny, laminowany tworzywem sztucznym
Podstawa i stelaż: nikiel
Przewód: tworzywo sztuczne

Wymiary

Wysokość całkowita: ok. 155 cm
Klosz: wysokość ok. 27 cm, Ø ok. 28 cm
Ø podstawy: ok. 26 cm
Długość przewodu: ok. 2 m

Zawartość / wyposażenie

Z żarówką LED z funkcją stopniowego ściemniania oraz instrukcją użytkowania
Gwarancja
Gwarancja
Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg, udziela na ten artykuł 3 lat gwarancji od daty zakupu. W okresie gwarancyjnym bezpłatnie naprawimy wszelkie wady materiałowe lub fabryczne. Warunkiem uznania gwarancji jest przedstawienie dowodu zakupu od Tchibo lub autoryzowanego partnera dystrybucyjnego Tchibo. Niniejsza gwarancja obowiązuje w krajach UE, w Szwajcarii i Turcji. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych niewłaściwą obsługą oraz części zużywalnych / materiałów eksploatacyjnych. Niniejsza gwarancja nie ogranicza ustawowych praw gwarancyjnych. Dalsze warunki znajdują się w instrukcji obsługi.

Numer zamówienia:

139129

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Adres za granicą
 • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).