Schließen

Lampa ogrodowa LED

299,99
 • W magazynie
Termin dostawy
wt., 2021-03-02 - śr., 2021-03-03
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Dostawa do sklepu: bezpłatnie dzięki Click & Collect
 • Zasilana akumulatorem – możliwość ustawienia w dowolnym miejscu, bez przewodów
 • Nadaje się do użytku na zewnątrz
 • Na stałe wbudowany moduł LED - świeci ciepłym, białym światłem
 • Włącznik/wyłącznik przy kloszu

Lampa ogrodowa LED

Numer zamówienia 112629
Oświetlenie tworzy wyjątkową atmosferę , zarówno w ogrodzie, na tarasie jak i balkonie. Ogrodowa lampa LED wyróżnia się swoją wszechstronnością, wyposażona jest w wytrzymały akumulator litowo-jonowy i można ją umieścić wszędzie tam, gdzie chcemy, aby świeciła swoim ciepłym, białym światłem. Spód z podkładką chroniącą podłoże sprawia, że można ją ustawić również na delikatnych powierzchniach. Włącznik lampy znajduje się przy kloszu. Lampa wyposażona jest również w kontrolkę ładowania, która informuje o konieczności naładowania lampy - a dzięki funkcji DirectDrive nie pogrążymy się w ciemności. Do zestawu dołączono bardzo długi kabel do ładowania.

Kolor

Klosz: biały, mrożony
Podstawa: szara
Kabel: przezroczysty

Materiał

Klosz: polietylen
Stelaż i podstawa: metal, ocynkowany i powlekany proszkowo

Wymiary

Wysokość całkowita: ok. 37,5 cm, Ø 30 cm
Podstawa: Ø ok. 28 cm, wysokość ok. 3,5 cm
Długość kabla: ok. 5 m

Zawartość / wyposażenie

Z adapterem i kablem sieciowym, akumulatorem litowo-jonowym oraz instrukcją użytkowania

Moc

2,4 W

Żywotność baterii/akumulatora

Czas świecenia z całkowicie naładowanym akumulatorem ok. 4 godzin

Pobierz więcej informacji o produkcie

Baterie litowo-jonowe mają tę zaletę, że nie wykazują efektu pamięci, dzięki czemu można ładować nawet te baterie, które nie są całkowicie rozładowane. Nie miało to miejsca w przypadku wcześniejszych konwencjonalnych technologii akumulatorowych, a doładowanie akumulatora, który nie był całkowicie rozładowany, powodowało utratę pojemności. Baterie litowo-jonowe gwarantują stałą pojemność baterii.
Gwarancja
Gwarancja
Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg, udziela na ten artykuł 3 lat gwarancji od daty zakupu. W okresie gwarancyjnym bezpłatnie naprawimy wszelkie wady materiałowe lub fabryczne. Warunkiem uznania gwarancji jest przedstawienie dowodu zakupu od Tchibo lub autoryzowanego partnera dystrybucyjnego Tchibo. Niniejsza gwarancja obowiązuje w krajach UE, w Szwajcarii i Turcji. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych niewłaściwą obsługą oraz części zużywalnych / materiałów eksploatacyjnych. Niniejsza gwarancja nie ogranicza ustawowych praw gwarancyjnych. Dalsze warunki znajdują się w instrukcji obsługi.
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Numer zamówienia:

112629

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Adres za granicą
 • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).