Schließen

Kobieca i cudowna

Bielizna modelująca dla wymarzonej figury

Przepięknie pewna siebie: w tej czarującej bieliźnie poczujesz się jak w drugiej skórze! Brak szwów, materiały kształtujące sylwetkę i stylowe, najwyższej klasy detale sprawią, że koszulka, piżama i inne elementy garderoby zyskują to "coś".

Poznaj nasze bestsellery

Dla wymarzonej figury

Cudowne sny

Poczuj się dobrze w odcieniach fioletu

Jak znaleźć odpowiedni biustonosz

Sprawdź biustonosz z fiszbinami

80-95D, 80-95E

 • Specjalny, wygodny krój dla większych rozmiarów
 • Miseczki na fiszbinach zapewniają optymalne podtrzymanie

Sprawdź biustonosz z miękkimi miseczkami

75-80A, 75-85B, 75-80C

 • Delikatnie modeluje – wysoki komfort noszenia bez fiszbinów
 • Lekko podszyte miseczki z delikatną, miękką koronką

Sprawdź biustonosz na fiszbinach

75-85B, 80-90C

 • Bez wkładek modeluje naturalny dekolt
 • Dwuwarstwowe, nieprzezroczyste miseczki – modelowane bezszwowo

Sprawdź biustonosz z tkaniną dystansową

75-80A, 75-85B, 75-80C

 • 2 warianty noszenia - z normalnym ustawieniem ramiączek oraz z ramiączkiem zakładanym na szyję
 • Wyjątkowo lekkie i oddychające miseczki

Sprawdź biustonosz na fiszbinach

80-95D, 80-95E

 • Specjalny, wygodny krój dla większych rozmiarów
 • Bezszwowe, dwuwarstwowo wykończone miseczki na fiszbinach

Sprawdź biustonosz z miękkimi miseczkami

75-80A, 75-85B, 75-80C

 • Delikatnie modeluje – wysoki komfort noszenia bez fiszbinów
 • Lekko podszyte miseczki

Sprawdź biustonosz gorsetowy

Rozmiar 32-46

 • Wyjątkowo wygodny - bez fiszbinów i wkładek
 • Nowoczesny krój z szeroką koronką pod biustem

Sprawdź biustonosz push-up

75-85A, 75-85B

 • Modelowane miseczki z wszytymi wkładkami push-up
 • Miseczki z delikatną, miękką koronką, odpowiednio modelujące dekolt

Rozmiary krzyżowe

Jeżeli wybrany biustonosz nie jest dostępny w Twoim rozmiarze, dobrym rozwiązaniem są rozmiary krzyżowe. Należy wybrać większy obwód pod biustem i mniejszą miseczkę lub odwrotnie. Rozmiarami krzyżowymi np. dla rozmiaru 80 B są 85 A i 75 C.

Zanurz się w czerni

Bielizna niczym druga skóra

 
   
 • Figi brazylijskie, 2 pary
Z delikatną koronką
34,99
Podgląd
   
   
 • Podkoszulki damskie, 2 sztuki
Miękki pojedynczy dżersej
59,99
Podgląd
 
 
   
 • Figi »Magic Cut«, 2 pary
 • Figi »Magic Cut«, 2 pary
Wyjątkowo płaskie wykończenia — nic się nie odznacza
44,99
Podgląd
  
 • Koszulka
Dekolt w serek obszyty delikatną koronką
29,99
Podgląd
 
  
  

Komfort w każdym rozmiarze

Stylowe odprężenie

Bielizna dzienna i nocna dla panów

Również nasze tekstylia z biobawełną są DOBRZE ZROBIONE i pomagają osiągnąć nasz cel: działać w 100% w sposób zrównoważony. W pewnym stopniu już osiągnęliśmy sukces, ponieważ w 2015 roku 76% stosowanej bawełny pochodziło ze zrównoważonych źródeł.

Zrównoważona uprawa biobawełny chroni różnorodność gatunkową i zachowanie żyzności gleb, co przynosi korzyści farmerom. Nasze produkty z biobawełny w prosty sposób rozpoznasz po informacji o materiale: jeśli co najmniej 95% składu stanowi biobawełna, gwarancją jest pieczęć OCS 100 – a powyżej 50% pieczęć OCS Blended.
Nasza odzież certyfikowana zgodnie z Global Organic Textile Standard (GOTS) sprawia potrójną przyjemność. Korzyści z kontrolowanego biologicznego sposobu uprawy i spełniania wymogów środowiskowych i społecznych w całym łańcuchu produkcyjnym odnoszą wszyscy: środowisko, ludzie biorący udział w łańcuchu dostaw i Ty.

JAKOŚĆ GOTS
W tym tygodniu oferujemy wybrane produkty z certyfikatem GOTS. Zawierają 70% / co najmniej 70% bawełny z kontrolowanych upraw biologicznych i są produkowane zgodnie z Global Organic Textile Standard (GOTS). Zarówno podczas upraw jak i obróbki rezygnujemy z użycia niebezpiecznych chemikaliów i krytycznych dodatków.
Nasze tekstylia Cotton made in Africa są DOBRZE ZROBIONE, ponieważ wspierają zrównoważoną uprawę bawełny w Afryce. W ramach tej inicjatywy uzyskuje wsparcie ok. 670 tysięcy rolników uprawiających bawełnę. Wliczając ich rodziny, ok. 5,3 milionów ludzi otrzymuje pomoc w samodzielnym polepszeniu swojego życia.

POMOC DZIĘKI HANDLOWI
Sprawiedliwość społeczna, większe dochody dla rodzin i ochrona środowiska – to nasze cele. Na szkoleniach rolnicy uczą się wydajnej i ekologicznej uprawy bawełny. Dzięki wyższym plonom i większym dochodom własnymi siłami polepszają sytuację swoją i swojej rodziny. Im więcej bawełny znajduje nabywców, tym lepiej, ponieważ opłaty licencyjne, które płacą za nią firmy, są inwestowane na miejscu, np. w szkoły. Kupując sobie modne produkty gwarantujące dobre samopoczucie, dajesz innym lepszą przyszłość.
ŁAGODNOŚĆ DLA CZŁ‎OWIEKA I ŚRODOWISKA
Skóra jest materiałem o szczególnie wysokiej jakości i wytrzymałości. Możesz długo cieszyć się produktem. Ponadto nasze produkty ze skóry są garbowane bez użycia chromu. To pozwala z jednej strony zmniejszyć obciążenie środowiska chromem, a z drugiej ogranicza zagrożenia dla zdrowia ludzi pracujących przy produkcji i dla Twojego zdrowia, u Ciebie w domu.
W przypadku naszej mody z wiskozy Lenzing® od razu czujesz, że jest DOBRZE ZROBIONA. Odznacza się ona szczególną miękkością i doskonale sie układa.

Włókno celulozowe nie tylko gwarantuje miękkość w dotyku, ale jest też dobre dla środowiska. Wiskoza jest produkowana z surowców roślinnych. Są one zasadniczo pozyskiwane ze zrównoważonych źródeł. Podczas produkcji zwracamy uwagę na zachowanie wysokich standardów jakościowych i środowiskowych.
Jedwabista miękkość, transport wilgoci i wyrównywanie temperatury – jak przyjemne są rzeczy DOBRZE ZROBIONE, poczujesz, nosząc naszą bieliznę nocną z włókna TENCEL®. Włókno Lyocell przekonuje dzięki doskonałym właściwościom w noszeniu, a dodatkowo jego produkcja jest wyjątkowo zrównoważona.

Surowiec do produkcji włókien TENCEL® to celuloza pozyskiwana z drewna z certyfikatem FSC®. Włókno TENCEL® jest wytwarzane w zamkniętym obiegu produkcyjnym. Dzięki temu masz pewność, że nasz bielizna nocna z włókna TENCEL® jest tak samo dobra dla środowiska, jak przyjemna w dotyku.
Wszystko, co ma kontakt z naszą skórą, powinno być DOBRZE ZROBIONE: włókno celulozowe Lenzing Modal® pokazuje, jak to działa, chroniąc środowisko dla Ciebie – na swój wyjątkowo miękki i miły sposób.

‎ŁAGODNE DLA SKÓRY, DOBRE DLA ŚRODOWISKA
Włókno Lenzing Modal® jest produkowane z drewna bukowego z wykorzystaniem opatentowanej technologii chroniącej klimat. Efekt? Doskonałe samopoczucie dla Ciebie i Twojej skóry.