Schließen
Jeszcze lepszy sposób na prezent z Tchibo

Jeszcze lepszy sposób na prezent z Tchibo

Prezenty ze sklepu Tchibo to zawsze dobry pomysł. Niezależnie od tego, czy wybierzesz kartę przesłaną e-mailem, czy kartę w wersji do druku w formacie PDF… każda wersja to gwarancja sukcesu!

Dla klientów indywidualnych:

Wybierz kartę dla siebie

Dla klientów korporacyjnych

Czy chcesz nagradzać i motywować swoich pracowników, promować swoich partnerów biznesowych lub uszczęśliwiać swoich klientów? Wybierz spośród różnych wzorów - idealny projekt na każdą okazję! "

Kontakt

Chętnie zajmujemy się Twoimi sprawami i doradzimy Ci osobiście - dostosowanymi do Twoich indywidualnych potrzeb.

Zamów swoje karty podarunkowe za pomocą naszej skrzynki pocztowej zespołu kart podarunkowych. W tym celu potrzebujemy od Ciebie następujących informacji: Żądany motyw, numer, kwota, adres dostawy, adres rozliczeniowy, ewentualnie specjalne informacje / informacje na fakturze.

Projekty kart podarunkowych są dostępne w następujących kwotach:
  • Karta podarunkowa to zawsze idealny prezent – każdy znajdzie coś dla siebie w ofercie kaw Tchibo, naszych produktów z tygodniowych kolekcji tematycznych oraz z naszej kolekcji „Ulubione”.
  • Wybierz jeden z wielu atrakcyjnych wzorów i zdecyduj, którą kartę chcesz podarować. Kartę można wysłać bezpośrednio mailem do wybranej przez siebie osoby lub na swój adres e-mailowy w wersji do druku w formacie PDF.
  • Kartę podarunkową Tchibo można zrealizować we wszystkich sklepach stacjonarnych Tchibo na terenie Polski oraz w sklepie internetowym www.tchibo.pl. Kartę podarunkową można wymienić na dowolne kawy Tchibo, Cafissimo i produkty Tchibo z kategorii produktów użytkowych.
  • Brak kosztów wysyłki
  • Możliwość zakupu na stronie internetowej www.tchibo.pl poprzez konto PayPal lub po dokonaniu przedpłaty
  • Możliwość realizacji karty w kilku etapach
  • Karta nie jest imienna i może być przekazywana innym osobom. Okres ważności karty wynosi 36 miesięcy od momentu doładowania.