Schließen

Nareszcie znowu wakacje!

Wszystko na bliższe i dalsze podróże autem

Poznaj nasze bestsellery

Szerokiej drogi!

Sprytne rozwiązania na podróż samochodem

Dobra rozrywka na pokładzie

Przenośne urządzenia audio i wideo na czas podróży

Przerwa na piknik!

Torby-lodówki i pojemniki do przechowywania

Na łonie natury

Damska moda funkcyjna i lekka odzież outdoorowa

Na wędrownych szlakach

Męska odzież funkcyjna i outdoorowa

Czas na dobrą zabawę!

Odzież outdoorowa dla dziewczynek i chłopców

Idealnie przygotowane wycieczki za miasto

Plecaki i akcesoria turystyczne

Gdy nie ma domowników ...

Systemy zabezpieczeń dla domu i mieszkania

 
  • Klamka do okna, z alarmem
Nierzucający się w oczy, zintegrowany system alarmowy w klamce do okna
249,99
Podgląd
 

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

Wszyscy razem ponosimy odpowiedzialność za dzisiejszy i jutrzejszy świat. Dlatego w Tchibo od ponad 14 lat dbamy o to, aby nasze produkty były wykonywane w sposób, który jest fair - z szacunku dla przyrody i ludzi, z którymi pracujemy. Na wielu obszarach odnieśliśmy już sukces. Jesteśmy z tego dumni. Jednocześnie wiemy, że przed nami jeszcze długa droga i wiele przeszkód, które uda nam się pokonać tylko wspólnie, a nie w pojedynkę. Razem z ludźmi, którzy wytwarzają nasze produkty, i razem z Państwem - naszymi klientami odkrywającymi świat Tchibo. Dowiedz się więcej na stronie: https://www.tchibo.pl/zrownowazony-rozwoj-w-tchibo-c400107040.html.
Również nasze tekstylia z biobawełną są DOBRZE ZROBIONE i pomagają osiągnąć nasz cel: działać w 100% w sposób zrównoważony. W pewnym stopniu już osiągnęliśmy sukces, ponieważ w 2015 roku 76% stosowanej bawełny pochodziło ze zrównoważonych źródeł.

Zrównoważona uprawa biobawełny chroni różnorodność gatunkową i zachowanie żyzności gleb, co przynosi korzyści farmerom. Nasze produkty z biobawełny w prosty sposób rozpoznasz po informacji o materiale: jeśli co najmniej 95% składu stanowi biobawełna, gwarancją jest pieczęć OCS 100 – a powyżej 50% pieczęć OCS Blended.