Schließen

Gra towarzyska »Bingo« z bębnem losującym

89,99
 • W magazynie
Termin dostawy
czw., 2020-07-16 - pt., 2020-07-17
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Dostawa do sklepu: bezpłatnie dzięki Click & Collect
 • Zestaw do gry z wieloma akcesoriami
 • Dobra zabawa dla całej rodziny
 • Wysokiej jakości bęben losujący
 • Z bębnem losującym, 75 kulkami do gry, 18 kartami do gry do ponownego wykorzystania, 5x 30 kółkami w 5 różnych kolorach, planszą na kółka i workiem do przechowywania kółek i kulek do gry

Gra towarzyska »Bingo« z bębnem losującym

Numer zamówienia 115713
Bingo to tradycyjna gra losowa. Od innych gier losowych odróżnia ją to, że największe znaczenie ma tutaj wspólne spędzanie czasu - idealna rozrywka na rodzinne spotkania i wieczory z przyjaciółmi. Bingo ma wiele wspólnego z klasycznymi loteriami, w końcu się od nich wywodzi. Istotna różnica polega na tym, że w przypadku gry Bingo liczby, które należy wylosować, podane są na kartach do gry. Tych kart warto strzec jak oka w głowie. Do zestawu należy również charakterystyczny bęben losujący, z którego losuje się kulki oznaczone cyframi. Osoba, która jako pierwsza skreśli pięć wylosowanych cyfr w jednym rzędzie, krzyczy "Bingo" i wygrywa daną rundę.

Pełny zestaw z bębnem do losowania
Zestaw zawiera wszystko, co potrzebne, aby rozpocząć grę dla dwóch do pięciu graczy: karty do gry do ponownego użycia i kółka w 5 różnych kolorach, 75 kulek do gry i odpowiednią planszę do odkładania już wylosowanych kulek - a także wysokiej jakości bęben do losowania z drutu, który sprawi, że w okamgnieniu połkniemy bakcyla i pokochamy grę "Bingo". Do zestawu należy również woreczek do przechowywania na drobne części, np. kółka i kulki, aby się nie zgubiły.

Kolor

Czarno-biała
Kółka do gry: wielobarwne

Materiał

Bęben do losowania: drut żelazny
Kulki, plansza na kulki i kółka: polistyren
Woreczek do przechowywania: poliester
Karty: karton
Składane pudełko: karton do prac plastycznych

Wymiary

Bęben losujący: szer. x wys. x gł. łącznie ok. 20 x 20 x 20 cm, Ø ok. 13 cm
Ø kulek do gry: każda ok. 1,5 cm
Ø kółek: każde ok. 1 cm
Karty do gry: każda ok. 13 x 12 cm
Plansza na kulki do gry: szer. x wys. x gł. ok. 34,5 x 1 x 15 cm
Woreczek do przechowywania: ok. 21 x 12 cm
Składane pudełko: szer. x wys. x gł. ok. 21 x 21 x 21 cm

Zawartość / wyposażenie

Z bębnem losującym, 2 składanymi planszami na kulki, 18 kartami do gry, woreczkiem do przechowywania, 75 kulkami do gry, 150 kółkami i składanymi pudełkiem
sym69a
Uwaga! Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat. Niebezpieczeństwo zadławienia!
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Numer zamówienia:

115713

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Adres za granicą
 • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).