Schließen

Fotel ogrodowy z podnóżkiem

599,00
  • Produkt tymczasowo niedostępny
  • Z wysokiej jakości drewna akacjowego posiadającego certyfikat FSC® 100%
  • Odporny na promieniowanie UV i czynniki atmosferyczne
  • Z podnóżkiem

Fotel ogrodowy z podnóżkiem

Numer zamówienia 70066
Fotel ogrodowy został wykonany z wysokiej jakości drewna akacjowego posiadającego certyfikat FSC® 100% i jest odporny na promieniowanie UV i czynniki atmosferyczne. Wysokość siedzenia jest regulowana, a dzięki podnózkowi łatwo zamienić fotel w cudownie wygodne siedzisko ogrodowe idealne na długie godziny spędzone w ogrodzie.
Kolor: Grey washed
Materiał: Drewno akacjowe posiadające certyfikat FSC®.
Wymiary:
Fotel szer. x wys. x gł. ok. 68 x 94 x 96 cm.
Podnóżek szer. x wys. x gł. ok. 42 x 31 x 41 cm.
Wysokość siedzenia ok. 21–35 cm.
Długość całkowita z podnóżkiem ok. 137 cm.
Dzięki swej wytrzymałości, giętkości i wysokiej odporności na działanie czynników atmosferycznych drewno akacjowe doskonale nadaje się do produkcji mebli stosowanych na zewnątrz. Elegancki kolor i indywidualny mazerunek sprawiają, że każdy mebel to prawdziwa perełka.
PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA w Tchibo wskazuje, że dane produkty w całości lub w części pochodzą ze zrównoważonych źródeł. Kupując te produkty wprowadzasz w obieg coś dobrego - w ten sposób robimy wspólnie kolejny krok w kierunku zrównoważonego świata. Odkryj Twoją zrównoważoną stronę!
Lasów nie da się zastąpić. Mają wpływ na klimat i tworzą ochronną przestrzeń dla zwierząt i ludzi. By je zachować, nasze produkty z drewna z certyfikatem FSC® są DOBRZE ZROBIONE.

Surowe wytyczne rady FSC® (Forest Stewardship Council®) gwarantują odpowiedzialną gospodarkę leśną – od drzewa do gotowego produktu.
Możesz być pewien, że w ten sposób chroniona jest biologiczna różnorodność lasów. Ochroną objęte są również prawa i bezpieczne warunki pracy robotników leśnych. Tak właśnie wygląda zrównoważony rozwój.
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Numer zamówienia:

70066

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Adres za granicą
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).