Schließen

Automatyczne ekspresy do kawy
Elegancki wygląd, oszałamiająca kawa

  
Wyprzedany
Ekspres do kawy i espresso ze zintegrowaną karafką na mleko
2 499,00
Wyprzedany
Największa przyjemność z kawy dzięki filtrowi wody i zintegrowanej karafce na mleko
2 999,00

Największa przyjemność z kawy za naciśnięciem guzika

Bezkompromisowy smak: nasze w pełni automatyczne ekspresy do kawy, za naciśnięciem guzika przygotowują doskonałą kawę ze świeżo mielonych ziaren. Stopień zmielenia można dostosować do indywidualnych preferencji smakowych - od ożywczej kawy do napoju o pełnym aromacie.

Ceramiczne żarna z możliwością ustawienia 5 stopni zmielenia

Wszystkie nasze w pełni automatyczne ekspresy do kawy są wyposażone w 5-stopniowe ceramiczne żarna. Zapewniają one ciągły proces mielenia bez przegrzewania ziaren, czego wynikiem jest zawsze doskonała kawa.

Łatwe czyszczenie dzięki wyjmowanemu zaparzaczowi

Nasze w pełni automatyczne ekspresy do kawy umożliwiają automatyczne czyszczenie obiegu kawy. Zaparzacz można bez problemu wyjąć, co umożliwia przepłukanie pod bieżącą wodą ułatwiając czyszczenie i zapewniając maksymalną higienę. W przypadku w pełni automatycznych ekspresów do kawy ze zintegrowanym spieniaczem do mleka, spieniacz i zbiornik na mleko nadają się do mycia w zmywarce.

Funkcja wstępnego zaparzania zapewniająca doskonały aromat

Dzięki funkcji wstępnego zaparzania, zmielona kawa jest przez rozpoczęciem właściwego procesu zaparzania lekko nawilżana wodą. Zapobiega to powstawaniu kanalików podczas zaparzania, z czym mamy do czynienia, kiedy woda zamiast równomiernie, przepływa przez kawę tylko kilkoma strumieniami. Funkcja wstępnego zaparzania pomaga uwolnić wszystkie składowe aromatu kawy.

Połączenie wygody i nowoczesności

/