Schließen

Duża lodówka samochodowa 24l

329,99
 • W magazynie
Termin dostawy
pon., 2020-06-08 - śr., 2020-06-10
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Dostawa do sklepu: bezpłatnie dzięki Click & Collect
 • Termoelektryczna - o wydajności chłodniczej do maks. 17°C poniżej temperatury otoczenia
 • Idealna na wycieczki, na kempingu i w podróżach służbowych
 • Optymalne mocowanie zapewniające większe bezpieczeństwo w samochodach osobowych – 3 elementy prowadzące zapobiegają przesuwaniu się pasów bezpieczeństwa
 • Z przyłączem na 12 i 230 V
 • Dodatkowy wewnętrzny wentylator dla szybkiego i równomiernego chłodzenia

Duża lodówka samochodowa 24l

Numer zamówienia 100121
Latem, podróżując samochodem, zwykle marzymy tylko o jednym: o chłodnym orzeźwieniu. Dzięki tej dużej lodówce samochodowej, coś na ochłodę możemy mieć zawsze pod ręką. Termoelektryczna lodówka nadaje się idealnie na wycieczki, na kemping oraz w podróże służbowe. Jej moc chłodzenia wynosi maks. do 17°C poniżej temperatury otoczenia.

Możliwość zasilania z sieci 12 V lub 230 V
Lodówka posiada dodatkowy wewnętrzny wentylator zapewniający szybkie i równomierne chłodzenia i można ją podłączyć do sieci 12 lub 230 V. Trzy elementy prowadzące zapewniają optymalne mocowanie do siedzeń w samochodzie za pomocą pasów bezpieczeństwa, a regulator Eco-Min-Max gwarantuje, przy podłączeniu do sieci 230 V, oszczędność prądu wynoszącą ponad 70%.

Butelki o pojemności 1,5 litra
Pokrywka lodówki wyposażona jest w gumową uszczelkę zmniejszającą ilość skroplin i można ją zablokować w pozycji otwartej i na czas transportu. Dzięki wysokości wynoszącej 36 cm zmieszczą się w niej butelki o pojemności 1,5 l, które można ustawić pionowo.

Kolor

Szaro-biały

Materiał

Tworzywo sztuczne

Wymiary

Szer. x wys. x gł. ok. 39 x 41,5 x 29 cm
Długość przewodu na 230 V: ok. 1,65 m
Długość przewodu na 12 V: ok. 1,8 m

Zawartość / wyposażenie

Z przewodem na 230 V, przewodem na 12 V i instrukcją użytkowania

Waga

Ok. 3,5 kg

Pojemność

Maks. 24 l
Gwarancja
Gwarancja
Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg, udziela na ten artykuł 3 lat gwarancji od daty zakupu. W okresie gwarancyjnym bezpłatnie naprawimy wszelkie wady materiałowe lub fabryczne. Warunkiem uznania gwarancji jest przedstawienie dowodu zakupu od Tchibo lub autoryzowanego partnera dystrybucyjnego Tchibo. Niniejsza gwarancja obowiązuje w krajach UE, w Szwajcarii i Turcji. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych niewłaściwą obsługą oraz części zużywalnych / materiałów eksploatacyjnych. Niniejsza gwarancja nie ogranicza ustawowych praw gwarancyjnych. Dalsze warunki znajdują się w instrukcji obsługi.

Numer zamówienia:

100121

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Adres za granicą
 • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).