Schließen

Depilator Silk‘n®»Infinity Premium 500.000«

999,00
 • W magazynie
Termin dostawy
pon., 2020-08-17 - wt., 2020-08-18
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Dostawa do sklepu: bezpłatnie dzięki Click & Collect
 • Trwała depilacja dzięki najnowszej technologii
 • Technologia eHPL™: nowoczesna technologia do depilacji w warunkach domowych
 • Nadaje się do prawie wszystkich kolorów skóry i włosów, nawet do najciemniejszych odcieni skóry
 • 500000 impulsów świetlnych

Depilator Silk‘n®»Infinity Premium 500.000«

Numer zamówienia 109670
Silk’n Infinity Premium pracuje z 500000 z impulsami świetlnymi i przekonuje również bardzo eleganckim wyglądem.

Nowa technologia do depilacji
Technologia, która pod wieloma względami jest rewolucyjna i dzięki której tradycyjne metody depilacji, np. golenie, usuwanie włosów za pomocą pęsety lub wosku, są przestarzałe. Depilator Silk’n Infinity Premium z technologią eHPL™ usuwa za pomocą impulsów świetlnych trwale niechciane owłosienie bez odrastania, wrośniętych włosków, zaczerwienionej ani podrażnionej skóry. To najbardziej rewolucyjna metoda depilacji do użytku domowego i już teraz stanowi standard. Niesamowicie gładka skóra bez bólu i podrażnień wreszcie jest w zasięgu ręki.

Zalety technologii eHPL™
eHPL™ to najnowsza technologia w zakresie depilacji i oferowana jest po raz pierwszy w postaci depilatora Silk’n Infinity Premium. Stanowi uzupełnienie już znanej i stosowanej na całym świecie technologii HPL™ firmy Silk’n i posiada szereg istotnych zalet. Zasada działania opiera się na połączeniu energii galwanicznej i optycznej, co umożliwia jeszcze bardziej skuteczną depilację, ponieważ otwierane są pory skóry, przez które impulsy świetlne wnikają głęboko do cebulki włosa. Depilator Silk’n Infinity Premium umożliwia ekspresowe usuwanie owłosienia - bez bólu, odrastających czy wrośniętych włosów ani podrażnień. Depilacja całego ciała trwa krócej niż 20 minut.

Bez bólu i podrażnień
Silk’n Infinity Premium opiera się na impulsach świetlnych i działa na cebulkę włosa, aby osłabić wzrost włosa po każdym zastosowaniu. Depilacja jest zupełnie bezbolesna i nie powoduje podrażnień: dla pięknej i niesamowicie gładkiej skóry!

Depilacja w okamgnieniu
Dzięki wysokiej częstotliwości impulsów świetlnych depilator Silk’n Infinity pracuje dwa razy szybciej niż inne urządzenia do depilacji firmy Silk’n, a to znaczy, że jest jednym z najszybszych depilatorów Silk’n. Dzięki bardzo szybkim impulsom świetlnym proces depilacji trwa bardzo krótko. Urządzenie emituje impulsy świetlne z częstotliwością od 1 do 2 sekund, a to oznacza, że depilator możemy lekko przesuwać po skórze, bez konieczności czekania na emisję impulsów. Powierzchnia depilacji wynosząca 3 cm² jest idealna, aby dosięgnąć mniejsze partie ciała, np. strefę bikini lub twarz.

Usuwa włosy niezależnie od odcienia skóry
Depilator Silk’n Infinity to pierwsze urządzenie firmy Silk’n, które nadaje się dla wszystkich odcieni skóry i prawie wszystkich kolorów włosów. Teraz można za pomocą depilatora Infinity usuwać nawet włosy siwe, rude i blond, pod warunkiem, że kolor skóry jest wystarczająco jasny. Do depilacji nadaje się również ciemniejszy kolor skóry z ciemnymi włosami. Nie jest natomiast możliwe usuwanie włosów siwych przy ciemnym kolorze skóry.

Kolor

Biało-złoty

Materiał

Tworzywo sztuczne

Wymiary

Szer. x wys. x gł.: ok. 8 x 4 x 12,5 cm
Długość przewodu: ok. 1,5 m

Zawartość / wyposażenie

Z etui, przewodem sieciowym, przedłużaczem, chusteczką do czyszczenia, kartą gwarancyjną oraz instrukcją użytkowania

Waga

Ok. 230 g

Detale techniczne

Do wyboru 5 poziomów mocy
Nadaje się do ciała i twarzy bez ograniczeń
Powierzchnia działania: 3 cm²
500000 impulsów świetlnych

Wskazówki dotyczące użytkowania

Wskazówki zastosowania dla optymalnego efektu:
Dla optymalnego efektu skórę należy koniecznie ogolić, najlepiej trzy dni przed użyciem depilatora Silk’n Jewel, tak aby długość włosków wynosiła ok. 1–2 mm. Włosków nie należy usuwać za pomocą depilatora, wosku ani przy użyciu pęsety, aby impulsy świetlne mogły dotrzeć do cebulki włosa. Pierwsze cztery sesje należy przeprowadzić co dwa tygodnie, a następne trzy co cztery tygodnie. Urządzenie używane jest wtedy, gdy włosy odrosną, a następnie aż do momentu osiągnięcia pożądanego efektu.
Gwarancja
Gwarancja
Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg, udziela na ten artykuł 3 lat gwarancji od daty zakupu. W okresie gwarancyjnym bezpłatnie naprawimy wszelkie wady materiałowe lub fabryczne. Warunkiem uznania gwarancji jest przedstawienie dowodu zakupu od Tchibo lub autoryzowanego partnera dystrybucyjnego Tchibo. Niniejsza gwarancja obowiązuje w krajach UE, w Szwajcarii i Turcji. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych niewłaściwą obsługą oraz części zużywalnych / materiałów eksploatacyjnych. Niniejsza gwarancja nie ogranicza ustawowych praw gwarancyjnych. Dalsze warunki znajdują się w instrukcji obsługi.

Numer zamówienia:

109670

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Adres za granicą
 • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).