Schließen

Damski zegarek na skórzanym pasku

139,99
  • Produkt tymczasowo niedostępny
  • Nowoczesny styl – koperta, koronka i sprzączka wykonane są ze stali nierdzewnej
  • Z mechanizmem kwarcowym
  • Pasek ze skóry garbowanej bezchromowo
  • Odporne na zadrapania szkło mineralne

Damski zegarek na skórzanym pasku

Numer zamówienia 137501
Czas na modny styl! Damski zegarek na skórzanym pasku z kopertą, koronką i sprzączką ze stali nierdzewnej łączy w sobie elegancję i nowoczesny wygląd. Modnego charakteru nadaje mu również kombinacja złotego połysku i królewskiego błękitu, która sprawia, że zegarek pasuje na każdą okazję, pięknie dopełniając każdą stylizację. Zegarek wyposażony jest w mechanizm kwarcowy, który precyzyjnie odmierza czas. Tarcza wykonana jest ze szkła mineralnego odpornego na zadrapania. Podczas produkcji zegarka pomyślano również o przyrodzie, dlatego pasek wykonany jest ze skóry garbowanej bezchromowo. Zegarek jest szczelny do 3 bar i ma trzyletnią gwarancję, by zapewnić radość na długi czas.

Kolor

Koperta: złota
Tarcza: biała
Pasek: niebieski

Materiał

Pasek: skóra garbowana bezchromowo
Koperta, koronka i sprzączka: stal nierdzewna
Szkło mineralne

Wymiary

Ø koperty: ok. 34 mm
Długość paska: ok. 21 cm

Zawartość / wyposażenie

Z bateriami oraz instrukcją użytkowania

Detale techniczne

Mechanizm kwarcowy ze wskazówką godzinową, minutową i sekundową
Gwarancja
Gwarancja
Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg, udziela na ten artykuł 3 lat gwarancji od daty zakupu. W okresie gwarancyjnym bezpłatnie naprawimy wszelkie wady materiałowe lub fabryczne. Warunkiem uznania gwarancji jest przedstawienie dowodu zakupu od Tchibo lub autoryzowanego partnera dystrybucyjnego Tchibo. Niniejsza gwarancja obowiązuje w krajach UE, w Szwajcarii i Turcji. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych niewłaściwą obsługą oraz części zużywalnych / materiałów eksploatacyjnych. Niniejsza gwarancja nie ogranicza ustawowych praw gwarancyjnych. Dalsze warunki znajdują się w instrukcji obsługi.
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Numer zamówienia:

137501

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Adres za granicą
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).