Schließen

Czworonożni przyjaciele

Zabawki i akcesoria dla psów i kotów

Poznaj nasze bestsellery

Szczęśliwy pies

Zabawki i przydatne akcesoria dla psów

 
  
  • Wytrzymała piłka dla psa
Wyjątkowo wytrzymała i trwała
39,99
Podgląd
  
  
  • Zabawka dla psa
Do aportowania, można używać również jako latającego dysku
39,99
Podgląd
 
   
   
  
  • Piłka snack ball
Budzi instynkt zabawy – do napełniania smakołykami
29,99
Podgląd
 
  • Zabawka-piłka dla psa z przekąskami
Zachęca do zabawy - do napełnienia smakołykami
39,99
Podgląd
  
 
  
 
  
 
 
   
  
 

Rozbawiony mruczek

Zabawki, budki dla kota i dużo więcej

Największy przyjaciel

Akcesoria dla konia i jeźdźca

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

Wszyscy razem ponosimy odpowiedzialność za dzisiejszy i jutrzejszy świat. Dlatego w Tchibo od ponad 14 lat dbamy o to, aby nasze produkty były wykonywane w sposób, który jest fair - z szacunku dla przyrody i ludzi, z którymi pracujemy. Na wielu obszarach odnieśliśmy już sukces. Jesteśmy z tego dumni. Jednocześnie wiemy, że przed nami jeszcze długa droga i wiele przeszkód, które uda nam się pokonać tylko wspólnie, a nie w pojedynkę. Razem z ludźmi, którzy wytwarzają nasze produkty, i razem z Państwem - naszymi klientami odkrywającymi świat Tchibo. Dowiedz się więcej na stronie: https://www.tchibo.pl/zrownowazony-rozwoj-w-tchibo-c400107040.html.
Lasów nie da się zastąpić. Mają wpływ na klimat i tworzą ochronną przestrzeń dla zwierząt i ludzi. By je zachować, nasze produkty z drewna z certyfikatem FSC® są DOBRZE ZROBIONE.

Surowe wytyczne rady FSC® (Forest Stewardship Council®) gwarantują odpowiedzialną gospodarkę leśną – od drzewa do gotowego produktu.Możesz być pewien, że w ten sposób chroniona jest biologiczna różnorodność lasów. Ochroną objęte są również prawa i bezpieczne warunki pracy robotników leśnych. Tak właśnie wygląda zrównoważony rozwój.