Schließen
  • Depilator
89,99
79,99
Podgląd
  • Zapasowe okulary do czytania
Z zawiasami sprężynowymi - optymalne dopasowanie do kształtu głowy, zapobiegają uciskaniu zauszników na skroniach
39,99
29,99
Podgląd
  • Zapasowe okulary do czytania, czerwone
Lekkie szkła i zauszniki z tworzywa sztucznego
29,99
19,99
Podgląd
  • Składane okulary do czytania, jagodowe
Lekkie szkła i lekka oprawka wykonane z tworzywa sztucznego
34,99
28,99
Podgląd
1 ...

Hobby i czas wolny: rozrywka i relaks

Po skończonej pracy masz w końcu czas dla siebie. Jest to moment, aby oddać się uprawianiu sportu, udać na łono natury, czy też po prostu poczytać dobrą książkę na kanapie. Wolny czas to również dobry moment, aby przejrzeć nasz szeroki asortyment produktów i znaleźć coś związanego ze swoim hobby i czasem wolnym!

Dlaczego hobby i czas wolny są tak ważne?

Nawet jeśli codziennie z sukcesem dzielisz czas pomiędzy pracą, domem, rodziną i przyjaciółmi, czasem niezbędne jest też poświęcenie nieco więcej czasu dla siebie. Tylko w ten sposób możesz bowiem uzupełnić zapasy energii dla ciała i duszy.

Czas wolny to przestrzeń dla siebie

Podczas spędzania czasu wolnego możesz realizować swoje hobby zgodnie ze swoimi wyobrażeniami. Dzisiaj masz do wyboru praktycznie nieskończoną liczbę różnych aktywności, a w ofercie Tchibo każdy może znaleźć coś, co będzie do niego idealnie pasowało i odkryć dla siebie wiele inspiracji oraz pomysłów związanych z hobby i czasem wolnym.

Czas wolny jako środek do przywrócenia równowagi

Zaskakująco dobrze robi człowiekowi spróbowanie czegoś nowego, czego jeszcze nigdy nie robił. Nowe hobby lub po prostu niepraktykowane wcześniej zajęcie może sprawić, że lepiej poznamy swoją osobowość i odkryjemy swoje całkiem nowe strony. Jeśli ktoś przykładowo często jest bardzo energiczny i spędza dużo czasu ze znajomymi, może w czasie wolnym spróbować cieszyć się medytacyjnym spokojem podczas układania puzzli lub malowania mandali.

Oto jak najlepiej wykorzystać swój wolny czas:

Praktykowanie hobby sprawia przyjemność – a więc nikt chyba nie potrzebuje do tego dodatkowej motywacji. Jednak na koniec męczącego dnia może czasem zabraknąć motywacji. Pomimo tego należy zaplanować sobie stałe terminy w tygodniu do regularnego zajmowania się swoją pasją. Dodatkową zachętą może być spotykanie się z osobami o podobnych zainteresowaniach: na przykład w grupie biegaczy możesz wspólnie z innymi wykonywać intensywne treningi i wymieniać się swoimi wrażeniami w kwestii dokonanych postępów.

Po prostu odpoczynek

Nie robienie niczego bez towarzyszących temu wyrzutów sumienia – to nie tylko życiowa sztuka. Służy to również do regeneracji. Szczególnie, jeśli Twoja codzienność jest bardzo męcząca, należy uważać, aby w swoim czasie wolnym od pracy nie być stale pod presją wyników. Relaksujący dzień w spa z masażami lub programem zabiegów upiększających, czy też spacer na łonie natury bez widocznego celu – w ten sposób możesz zwolnić nieco rytm i wyciszyć się.

Postaw sobie wyzwanie

Kiedy odczuwasz chęć osiągnięcia czegoś więcej, możesz poszukać nowych wyzwań w czasie wolnym od pracy: prace ręczne, malowanie lub majsterkowanie sprawiają przyjemność, ponieważ dają satysfakcję z samodzielnie wykonanego dzieła. Także nauka gry na instrumentach muzycznych lub nauka nowego języka rozwija człowieka i pomaga mu w zdobywaniu nowych kontaktów.

Zapraszamy do przeglądania naszych akcesoriów związanych z hobby i czasem wolnym

Niezależnie od wybranych aktywności fizycznych – my uczynimy wszystko, aby wspierać Cię w uprawianiu swojego hobby. Dlatego oferujemy duży wybór artykułów hobbystycznych. Zapraszamy do poszukania inspiracji w poniższych kategoriach produktów:

Multimedia

W Tchibo znajdziesz sprzęt związany z wieloma aktywnościami i hobby, które możesz praktykować w domu i poza nim. Nowoczesne słuchawki, aparat fotograficzny czy konsola do gier na pewno umili Ci czas wolny. Odkryj także odpowiednie dla siebie płyty CD i wiele więcej!

Zabawki

Hobby to nie tylko coś dla dorosłych. Również najmłodsi często z wielkim entuzjazmem oddają się swoim ulubionym zajęciom. Intensywna zabawa należy oczywiście do tych aktywności. Zamki wróżek, domek dla lalek, zabawa w sklep, bujane koniki, maskotki i nie tylko – można znaleźć magiczne zabawki, które oczarują najmniejszych domowników!

Zrelaksuj się z artykułami wellness

W naszym asortymencie znajduje się duży wybór akcesoriów, które idealnie sprawdzą się podczas spędzenia wspaniałego dnia wellness oraz fitness. Jednocześnie znajdziesz również wspaniałe inspiracje dla nowych dekoracji mieszkania: można na przykład wprowadzić przyjemną atmosferę w mieszkaniu dzięki dyfuzorowi zapachowemu, podgłówkowi do wanny lub poduszce wypełnionej nasionami rzepaku – wszystko to zapewni czysty relaks dla wszystkich zmysłów!

Gotowi na podróż?

Podróżuj po szerokim świecie! Każdy, kto chętnie podróżuje, znajdzie w naszej ofercie wiele przydatnych artykułów, które sprawią, że następna wycieczka do innego miasta lub wypad na kemping staną się jeszcze przyjemniejsze: wysokiej jakości walizki i kosmetyczki będą wiernymi towarzyszami podczas wielu podróży. Do małych wypadów na łono przyrody możesz również wziąć ze sobą rower, kask rowerowy, a także koc piknikowy.

Jakość produktów Tchibo

Naszym celem jest stałe oferowanie produktów o najwyższej jakości. W ten sposób gwarantujemy, że każdy artykuł, który trafi później do Twoich rąk, całkowicie spełni nasze i Twoje oczekiwania w kwestii wydajności. Dowodem tego jest również nasz znak jakości TCM, który jest przyznawany produktom o sprawdzonym poziomie jakości.

Wysokie kryteria, które stosujemy, są dodatkowo potwierdzane przez niezależne organy testujące. Przykładowo takie znaki jakości jak GOTS (Global Organic Textile Standard) potwierdzają zgodność z kryteriami ochrony środowiska i społecznymi – dla zapewnienia uczciwego handlu i zrównoważonego rozwoju świata w przyszłości. Przekonaj się sam i odkryj w ofercie Tchibo wiele różnych produktów do spędzania czasu wolnego, dzięki którym życie stanie się piękniejsze.