Schließen
Czapki i szaliki

Czapki i szaliki dziecięce

Kiedy na dworze szaleje nieprzyjemny wiatr, dziecięce uszy wymagają odpowiedniej ochrony. Załóż swojemu dziecku modną czapkę i szalik, które ochronią, ogrzeją, a przy tym doskonale się prezentują - gwarantujemy, że dziecko wcale nie będzie się chciało rozstawać z takimi dodatkami. Nakrycie głowy to konieczność również latem! Odkryj w Tchibo wysokiej jakości czapki dziecięce - zakupy online będą prawdziwą przyjemnością.
  • Czapki, 2 sztuki
Przyjazna dla skóry mieszanka bawełny i stretchu
29,99
23,99
Podgląd
ostatnie sztuki
  • Czapki, 2 sztuki
Przyjazna dla skóry mieszanka bawełny i stretchu
29,99
23,99
Podgląd

Która czapka dziecięca wyjątkowo dobrze ogrzeje?

Na zimę najlepiej wybrać dzianinową czapkę z żywej wełny podszytą wewnątrz miękkim polarem. Polar jest lekki i przyjemny w dotyku, ma właściwości izolacyjne, a żywa wełna zapewnia dodatkową porcję ciepła i odprowadza wilgoć. Popularną czapką dla dziewczynek i chłopców jest czapka z pomponem - najlepiej idealnie dopasowana do innych dodatków, takich jak rękawiczki i szalik. Wyjątkowo praktyczna: kominiarka, która ochroni również szyję.

Te wzory sprawią, że szaliki dziecięce będą wyjątkowo modnymi dodatkami

Gładkie modele doskonale pasują do wzorzystych kurtek, podczas gdy szaliki w kolorowe wzory mogą ożywić nieco bardziej stonowane stylizacje. Modele dwustronne są zazwyczaj po jednej stronie gładkie, a po drugiej ozdobione kolorowymi wzorami. Wskazówka: Wybierz kolor pasujący do czapki. Dłuższe szale są często ozdobione haftem lub fantazyjnymi frędzlami - jednak zwróć uwagę, by dzieci podczas zabawy nie zaplątały się w gałęzie lub wyposażenie placu zabaw.