Schließen

Chronograf ze stali nierdzewnej

179,95
  • Produkt tymczasowo niedostępny
  • skaźnik 24-godzinny

Chronograf ze stali nierdzewnej

Numer zamówienia 46628
1 zegarek - 2 różne style: bransoleta ze skóry - łatwo ją zmienić. Mechanizm kwarcowy. Z odczytem godziny, minuty, sekundy i daty. Funkcja stopera z odliczaniem sekund i minut oraz wskaźnik 24-godzinny. Luminescencyjne wskazówki i oznaczenia godzin. Wodoodporność 10 barów. Odporne na zadrapania szkło mineralne. Bransoleta ze stali nierdzewnej o matowo-połyskującym efekcie. Z baterią i narzędziem do skracania bransolety stalowej.
Kolor:
luneta w kolorach stalowych na wysoki połysk.
Koperta ok. Ø 42 mm, wysokość ok. 13,5 mm.
Szerokość bransolety ok. 20 mm.
Długość całkowita ok. 23 cm.

Pobierz więcej informacji o produkcie

Wysokogatunkowa skóra - dzięki niej produkty zyskują wyjtkowy charakter.
Informacja dotycząca jakości
Nasza galanteria skórzana wykonana jest z najwyższej jakości skóry naturalnej. Naturalna różnorodność faktury powierzchni sprawia, że każdy produkt skórzany jest wyjątkowy i niepowtarzalny.
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.
Gwarancja
Gwarancja
Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg, udziela na ten artykuł 3 lat gwarancji od daty zakupu. W okresie gwarancyjnym bezpłatnie naprawimy wszelkie wady materiałowe lub fabryczne. Warunkiem uznania gwarancji jest przedstawienie dowodu zakupu od Tchibo lub autoryzowanego partnera dystrybucyjnego Tchibo. Niniejsza gwarancja obowiązuje w krajach UE, w Szwajcarii i Turcji. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych niewłaściwą obsługą oraz części zużywalnych / materiałów eksploatacyjnych. Niniejsza gwarancja nie ogranicza ustawowych praw gwarancyjnych. Dalsze warunki znajdują się w instrukcji obsługi.

Numer zamówienia:

46628

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Adres za granicą
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).